Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki..
AKCEPTUJĘ

Kącik dla dzieci na sobotnim meczu

Autor: Marcin Bodziachowski Fot. Marcin Bodziachowski 2017-10-06 15:15

Przy okazji sobotniego spotkania z Asseco Gdynia, tak jak podczas dotychczasowych meczów naszej drużyny na Torwarze, przygotowany zostanie kącik dla dzieci.

Ten znajdować się będzie, nie jak do tej pory na promenadzie, a na poziomie płyty boiska, przed sektorami przygotowanymi dla uczestników akcji "Kibicuj z klasą". Rodziców, którzy chcą oddać dzieci w ręce trenerek Legia Basket Schools, prosimy o przechodzenie na doł sektora J, gdzie znajdować się będzie przejście do kącika dziecięcego. Życzymy udanej zabawy!

Przypominamy, że na wszystkie mecze naszego klubu w sezonie 2017/18, dzieci do 7. roku życia wchodzą na mecz bezpłatnie, pod opieką osoby dorosłej posiadającej bilet lub karnet bez gwarancji dodatkowego miejsca siedzącego. Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe (uczniowie i studenci studiów dziennych do 26 lat) przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.

Bilety na mecz można kupować na stronie abilet.pl.Komentarze

Sponsorzy i partnerzy

Partner strategiczny


Partner główny
Sponsor główny
Sponsor oficjalny
Sponsor
Sponsor Akademii
Partnerzy