Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki..
AKCEPTUJĘ

Michał Kołodziej zwycięzcą głosowania kibiców

Autor: Radosław Kaczmarski Fot. Piotr Koperski 2019-02-06 10:00

Michał Kołodziej został zwycięzcą wewnętrznego konkursu wsadów jaki ogłosiliśmy przed tygodniem i tym samym to właśnie 21-letni Polak zostanie kandydatem naszego klubu do udziału w Lotto Konkursie Wsadów.

28 stycznia  ogłosiliśmy swój wewnętrzny konkurs w którym to kibice mieli zadecydować o tym, który z naszych zawodników stanie się kandydatem do Lotto Konkursu Wsadów. Swoje umiejętności w specjalnym filmie zaprezentowali Mo Soluade oraz Michał Kołodziej. W trwającym tydzień głosowaniu, decyzją fanów, to polski skrzydłowy zostanie zgłoszony przez nas do Lotto Konkurs Wsadów, który odbędzie się 16 lutego podczas rozgrywek Suzuki Pucharu Polski.


Obsada konkursu wsadów jaki zaplanowano pomiędzy półfinałami Suzuki Pucharu Polski nie jest jeszcze znana, uczestników wybierze Polska Liga Koszykówki, ale gorąco liczymy, że swoje umiejętności będzie miał okazję pokazać nasz zawodnik.

 

Zapraszamy sedecznie do wspierania naszych zawodników podczas ćwierćfinału Suzuki Pucharu Polski. Bilety na  mecz, który rozegramy w czwartek, 14 lutego kupicie TUTAJ.

 

Program turnieju finałowego Suzuki Pucharu Polski w Warszawie (Arena Ursynów):

 

czwartek, 14 lutego

 
Ćwierćfinał 1, godz. 18:00 - Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański
Ćwierćfinał 2, godz. 20:30 - Stelmet Enea BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.


piątek, 15 lutego

 
Ćwierćfinał 3, godz. 18:00 - Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza
Ćwierćfinał 4, godz. 20:30 - Anwil Włocławek - Arka Gdynia


sobota, 16 lutego

 
Półfinał 1, godz. 14:00 Legia/Polpharma - Stelmet Enea/Arged BMSlam Stal
Lotto Konkurs Wsadów
Aerowatch Konkurs Rzutów za 3 Punkty
Półfinał 2, godz. 18:00 Polski Cukier/MKS - Anwil/Arka


niedziela, 17 lutego


Finał, godz. 18:00Komentarze

Sponsorzy i partnerzy

Partner strategiczny


Partner główny
Sponsor główny
Sponsor oficjalny
Sponsor Akademii
Partnerzy