Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki..
AKCEPTUJĘ

U-18: Legia 80:55 Gim 92 Ursynów

Autor: Marcin Bodziachowski Fot. Marcin Bodziachowski 2018-02-05 21:49

Juniorzy Legii do lat 18 pewnie pokonali na Bemowie pierwszy zespół Gim-u 92 Ursynów 80:55. 26 punktów dla naszej drużyny zdobył Michał Kucharski.

Czterech zawodników naszego zespołu zdobyło co najmniej 10 punktów, a podopieczni Mateusza Wójcika największą przewagę wypracowali sobie w trzeciej kwarcie. Kolejna wygrana przybliża legionistów do awansu do rozgrywek ogólnopolskich. Legioniści mogą pochwalić się bilansem 3-1, a przed naszą drużyną jeszcze pięć meczów, które teoretycznie powinniśmy rozegrać do końca lutego. Niewykluczone są kolejne zmiany w terminarzu, w związku z udziałem juniorów starszych Legii w półfinałowym turnieju mistrzostw Polski do lat 20, który odbędzie się w najbliższy weekend w Przemyślu.

U-18: Legia Warszawa 80:55 (21:13, 23:16, 22:7, 14:19) Gim 92 Ursynów
Legia: Michał Kucharski 26, Mateusz Łączyński 16, Jakub Sadowski 13, Kacper Piechowicz 11, Wojciech Falkowski 5, Patryk Czyżak 5, Dawid Ukleja 4, Patryk Kordowiecki 0, Artur Krajewski 0, Mateusz Ropelewski 0, Patryk Benigni 0.
trener: Mateusz Wójcik

Gim: Jakub Giedronowicz 17, Mateusz Czupryn 12, Marcin Kubiak 8, Rafał Baczyński 6, Eryk Sulima 5, Jerzy Kempa 3, Tomasz Fic 2, Mikołaj Jaworowski 2, Damian Sulej 0, Hubert Zalewski 0, Kacper Kurowski 0, Paweł Snopek 0.
trener: Tomasz Wiśnik

Sędziowie: Katarzyna Zuchowicz, Krzysztof WituskiKomentarze

Sponsorzy i partnerzy

Partner strategiczny


Partner główny
Sponsor główny
Sponsor oficjalny
Sponsor Akademii
Partnerzy