Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki..
AKCEPTUJĘ

Wypowiedzi po meczu Legia - King (VIDEO)

Autor: Marcin Bodziachowski, vid. Michał Farmas 2018-10-29 09:00

"Nasza drużyna nie opiera się na jednym zawodniku, dlatego nazywamy się drużyną" - powiedział po meczu z Kingiem, najlepszy strzelec Legii w niedzielnym spotkaniu, Michał Kołodziej.

"Przyznaję, to jak do tej pory mój najlepszy mecz w karierze. Moim zdaniem realizowałem tylko to co wymaga ode mnie trener, a grałem na dobrej skuteczności. Doświadczenie procentuje, nie ma co się stresować. Ręka nie zadrżała. Jak nie wpadnie, trzeba wrócić do obrony, a mecz toczy sie dalej. Fajne w naszej drużynie jest to, że co mecz jest inny bohater. Nie potrzebujemy mieć jednej osoby, która co mecz rzuci 20 punktów, jak w zeszłym sezonie" - powiedział Kołodziej.Komentarze

Sponsorzy i partnerzy

Partner strategiczny


Partner główny
Sponsor główny
Sponsor oficjalny
Sponsor Akademii
Partnerzy