Rezerwy Legii w sezonie 2018/19 występują w rozgrywkach II ligi.
Kadra Legii II Warszawa w sezonie 2018/19:
rozgrywający: Cezary Karpik (07.10.2000), Patryk Benigni (01.02.2002), Maksymilian Motel (30.10.2000)
rzucający: Aleksy Białowąs (20.01.2002), Patryk Kordowiecki (31.07.2002), Michał Kucharski (14.01.2000), Piotr Aderek (02.02.1998)
skrzydłowi: Patryk Atanowicz (06.04.2000), Mateusz Łączyński (13.06.2000), Patryk Łysiak (21.07.2000), Michał Sakowski (20.06.2000), Daniel Majewski (11.01.2000), Michał Boguś (23.01.1999)
środkowi: Jakub Ambroziak (18.01.2002), Rafał Banasiak (18.06.2000), Tomasz Gałan (07.08.1989), Jakub Sadowski (22.05.2001)
Terminarz Legii II Warszawa w sezonie 2018/19:
1. kolejka (29.09.2018): Legia II Warszawa - ZKS Stal Stalowa Wola 67:76
2. kolejka (6.10.2018): Siarka Tarnobrzeg - Legia II Warszawa 80:68
3. kolejka (13.10.2018): Legia II Warszawa - TBV Start II Lublin 103:54
4. kolejka (20.10.2018): Sokół Ostrów Mazowiecka - Legia II Warszawa 93:91
5. kolejka (24.10.2018): Legia II Warszawa - Dziki Warszawa 66:97
6. kolejka (27.10.2018): Żubry Leo-Sped Białystok - Legia II Warszawa 114:79
7. kolejka (4.11.2018): Legia II Warszawa - Rosa Sport Radom 63:87
8. kolejka (10.11.2018): ŁKS AZS UŁ SG Łódź - Legia II Warszawa 78:60
9. kolejka (18.11.2018): Legia II Warszawa - KK Warszawa 75:98
10. kolejka (24.11.2018): Tur Basket Bielsk Podlaski - Legia II Warszawa 100:82
11. kolejka (1.12.2018): Legia II Warszawa - GLKS Nadarzyn 83:89
12. kolejka (8.12.2018): Legia II Warszawa - MUKS Hutnik Warszawa 69:93
13. kolejka (15.12.2018): AZS UMCS Lublin - Legia II Warszawa 104:56
14. kolejka (22.12.2018): ZKS Stal Stalowa Wola - Legia II Warszawa 93:82
15. kolejka (5.01.2019): Legia II Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 20:0 (walkower)
16. kolejka (16.01.2019): TBV Start II Lublin - Legia II Warszawa 97:81
17. kolejka (20.01.2019): Legia II Warszawa - Sokół Ostrów Mazowiecka 91:102
18. kolejka (30.01.2019): Dziki Warszawa - Legia II Warszawa 101:83
19. kolejka (27.02.2019): Legia II Warszawa - Żubry Leo-Sped Białystok 64:107
20. kolejka (2.02.2019): Rosa Sport Radom - Legia II Warszawa 91:56
21. kolejka (8.03.2019): Legia II Warszawa - ŁKS AZS UŁ SG Łódź 62:74
22. kolejka (17.02.2019): KK Warszawa - Legia II Warszawa 90:75
23. kolejka (24.02.2019): Legia II Warszawa - Tur Basket Bielsk Podlaski 74:90
24. kolejka (6.03.2019): GLKS Nadarzyn - Legia II Warszawa 100:79
25. kolejka (9.03.2019): MUKS Hutnik Warszawa - Legia II Warszawa 96:89
26. kolejka (17.03.2019): Legia II Warszawa - AZS UMCS Lublin 77:87
Po rundzie zasadniczej (każdy z każdym, mecz i rewanż) najlepsza ósemka awansuje do rozgrywek play-off o awans do I ligi. Drużyny, które zajmą miejsca 9-10 kończą rywalizację w sezonie, a te które zajmą miejsca 11-14 będą uczestniczyć w play-out, czyli walce o uniknięcie spadku do III ligi.
Z bilansem 2-24 legioniści zajęli 13. miejsce w tabeli grupy B II ligi i w fazie play-out zmierzą sie z GLKS-em Nadarzyn (do 2 zwycięstw)
1 mecz (23.03, godz. 18:00): GLKS Nadarzyn - Legia Warszawa 93:95
2 mecz (31.03, godz. 17:00): Legia Warszawa - GLKS Nadarzyn 86:85
Legia II Warszawa utrzymała sie w II lidze.
Tabela EBL | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Drużyna | Mecze | Punkty | ||||
1. | King Szczecin | 24 | 40 | |||
2. | Trefl Sopot | 23 | 39 | |||
3. | Anwil Włocławek | 22 | 39 | |||
4. | Arged BM Stal Ostrów Wlkp. | 24 | 39 | |||
5. | Legia Warszawa | 24 | 37 | |||
6. | Dziki Warszawa | 24 | 37 | |||
pełna tabela |