Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki..
AKCEPTUJĘ

I liga mężczyzn 2016/2017

1. kolejka

Astoria Bydgoszcz Polonia Leszno 23.09.2016 00:00 76:80
Pogoń Prudnik Rosa Radom 24.09.2016 00:00 75:70
KSK Noteć Inowrocław AZS AGH Kraków 24.09.2016 00:00 74:73
Spójnia Stargard GKS Tychy 24.09.2016 00:00 76:75
Znicz Basket Pruszków Sokół Łańcut 24.09.2016 00:00 71:80
SKK Siedlce Doral Nysa Kłodzko 24.09.2016 00:00 65:61
Kotwica Kołobrzeg GTK Gliwice 24.09.2016 00:00 65:77
Legia Warszawa Biofarm Basket Poznań 25.09.2016 16:00 60:64

2. kolejka

Doral Nysa Kłodzko Spójnia Stargard 01.10.2016 00:00 71:77
Biofarm Basket Poznań KSK Noteć Inowrocław 01.10.2016 00:00 70:67
GKS Tychy Kotwica Kołobrzeg 01.10.2016 00:00 84:89
GTK Gliwice Sokół Łańcut 01.10.2016 00:00 73:77
Astoria Bydgoszcz Legia Warszawa 01.10.2016 19:00 72:85
Znicz Basket Pruszków Pogoń Prudnik 02.10.2016 00:00 66:77
AZS AGH Kraków SKK Siedlce 02.10.2016 00:00 75:60
Polonia Leszno Rosa Radom 02.10.2016 00:00 92:73

3. kolejka

Rosa Radom Znicz Basket Pruszków 08.10.2016 00:00 57:67
SKK Siedlce Biofarm Basket Poznań 08.10.2016 00:00 84:77
Kotwica Kołobrzeg Doral Nysa Kłodzko 08.10.2016 00:00 75:54
Pogoń Prudnik GTK Gliwice 08.10.2016 00:00 71:74
KSK Noteć Inowrocław Astoria Bydgoszcz 08.10.2016 00:00 89:62
Spójnia Stargard AZS AGH Kraków 08.10.2016 00:00 76:63
Sokół Łańcut GKS Tychy 08.10.2016 00:00 79:74
Legia Warszawa Polonia Leszno 09.10.2016 17:00 80:58

4. kolejka

SKK Siedlce Astoria Bydgoszcz 13.10.2016 00:00 72:61
Kotwica Kołobrzeg AZS AGH Kraków 15.10.2016 00:00 73:71
Polonia Leszno Znicz Basket Pruszków 15.10.2016 00:00 79:77
GKS Tychy Pogoń Prudnik 15.10.2016 00:00 81:73
Biofarm Basket Poznań Spójnia Stargard 15.10.2016 00:00 61:70
GTK Gliwice Rosa Radom 15.10.2016 00:00 58:55
Doral Nysa Kłodzko Sokół Łańcut 15.10.2016 00:00 73:90
Legia Warszawa KSK Noteć Inowrocław 15.10.2016 17:00 85:62

5. kolejka

Kotwica Kołobrzeg Biofarm Basket Poznań 19.10.2016 00:00 61:58
Pogoń Prudnik Doral Nysa Kłodzko 19.10.2016 00:00 96:70
GTK Gliwice Znicz Basket Pruszków 19.10.2016 00:00 85:64
Polonia Leszno KSK Noteć Inowrocław 19.10.2016 00:00 79:67
Spójnia Stargard Astoria Bydgoszcz 19.10.2016 00:00 87:77
Sokół Łańcut AZS AGH Kraków 19.10.2016 00:00 88:72
Rosa Radom GKS Tychy 19.10.2016 00:00 64:75
SKK Siedlce Legia Warszawa 19.10.2016 20:00 62:80

6. kolejka

Biofarm Basket Poznań Sokół Łańcut 22.10.2016 00:00 48:73
KSK Noteć Inowrocław SKK Siedlce 22.10.2016 00:00 79:60
GKS Tychy Znicz Basket Pruszków 22.10.2016 00:00 74:73
AZS AGH Kraków Pogoń Prudnik 22.10.2016 00:00 72:75
Astoria Bydgoszcz Kotwica Kołobrzeg 22.10.2016 00:00 84:79
Polonia Leszno GTK Gliwice 22.10.2016 00:00 87:79
Doral Nysa Kłodzko Rosa Radom 22.10.2016 00:00 66:60
Legia Warszawa Spójnia Stargard 22.10.2016 16:00 66:83

7. kolejka

Znicz Basket Pruszków Doral Nysa Kłodzko 29.10.2016 00:00 77:69
SKK Siedlce Polonia Leszno 29.10.2016 00:00 80:65
Sokół Łańcut Astoria Bydgoszcz 29.10.2016 00:00 84:69
Rosa Radom AZS AGH Kraków 29.10.2016 00:00 78:72
GTK Gliwice GKS Tychy 29.10.2016 00:00 62:59
Spójnia Stargard KSK Noteć Inowrocław 29.10.2016 00:00 102:97
Pogoń Prudnik Biofarm Basket Poznań 29.10.2016 00:00 90:67
Kotwica Kołobrzeg Legia Warszawa 31.10.2016 17:00 51:85

8. kolejka

KSK Noteć Inowrocław Kotwica Kołobrzeg 05.11.2016 00:00 75:54
Doral Nysa Kłodzko GTK Gliwice 05.11.2016 00:00 57:72
Astoria Bydgoszcz Pogoń Prudnik 05.11.2016 00:00 97:86
SKK Siedlce Spójnia Stargard 05.11.2016 00:00 74:75
Polonia Leszno GKS Tychy 05.11.2016 00:00 65:75
Biofarm Basket Poznań Rosa Radom 05.11.2016 00:00 64:51
Legia Warszawa Sokół Łańcut 05.11.2016 17:00 60:65
Znicz Basket Pruszków AZS AGH Kraków 06.11.2016 00:00 73:86

9. kolejka

Pogoń Prudnik Legia Warszawa 11.11.2016 17:30 72:64
GTK Gliwice AZS AGH Kraków 12.11.2016 00:00 91:63
Spójnia Stargard Polonia Leszno 12.11.2016 00:00 79:70
Sokół Łańcut KSK Noteć Inowrocław 12.11.2016 00:00 77:82
Znicz Basket Pruszków Biofarm Basket Poznań 12.11.2016 00:00 61:63
GKS Tychy Doral Nysa Kłodzko 12.11.2016 00:00 86:74
Kotwica Kołobrzeg SKK Siedlce 12.11.2016 00:00 70:60
Rosa Radom Astoria Bydgoszcz 12.11.2016 00:00 93:85

10. kolejka

KSK Noteć Inowrocław Pogoń Prudnik 16.11.2016 00:00 68:78
Spójnia Stargard Kotwica Kołobrzeg 16.11.2016 00:00 72:66
AZS AGH Kraków GKS Tychy 16.11.2016 00:00 76:66
Astoria Bydgoszcz Znicz Basket Pruszków 16.11.2016 00:00 56:105
SKK Siedlce Sokół Łańcut 16.11.2016 00:00 75:87
Polonia Leszno Doral Nysa Kłodzko 16.11.2016 00:00 64:57
Biofarm Basket Poznań GTK Gliwice 16.11.2016 00:00 69:64
Legia Warszawa Rosa Radom 16.11.2016 20:00 101:62

11. kolejka

GKS Tychy Biofarm Basket Poznań 19.11.2016 00:00 71:69
Kotwica Kołobrzeg Polonia Leszno 19.11.2016 00:00 54:65
Pogoń Prudnik SKK Siedlce 19.11.2016 00:00 78:65
GTK Gliwice Astoria Bydgoszcz 19.11.2016 00:00 70:58
Doral Nysa Kłodzko AZS AGH Kraków 19.11.2016 00:00 64:84
Sokół Łańcut Spójnia Stargard 19.11.2016 00:00 73:70
Rosa Radom KSK Noteć Inowrocław 19.11.2016 00:00 76:65
Znicz Basket Pruszków Legia Warszawa 19.11.2016 18:00 59:79

12. kolejka

Legia Warszawa GTK Gliwice 25.11.2016 20:00 78:74
SKK Siedlce Rosa Radom 26.11.2016 00:00 81:56
Kotwica Kołobrzeg Sokół Łańcut 26.11.2016 00:00 62:70
Biofarm Basket Poznań Doral Nysa Kłodzko 26.11.2016 00:00 73:60
KSK Noteć Inowrocław Znicz Basket Pruszków 26.11.2016 00:00 75:87
Spójnia Stargard Pogoń Prudnik 26.11.2016 00:00 91:82
Polonia Leszno AZS AGH Kraków 26.11.2016 00:00 80:65
Astoria Bydgoszcz GKS Tychy 26.11.2016 00:00 71:76

13. kolejka

Doral Nysa Kłodzko Astoria Bydgoszcz 03.12.2016 00:00 55:75
Sokół Łańcut Polonia Leszno 03.12.2016 00:00 76:65
Rosa Radom Spójnia Stargard 03.12.2016 00:00 91:81
GTK Gliwice KSK Noteć Inowrocław 03.12.2016 00:00 92:84
AZS AGH Kraków Biofarm Basket Poznań 03.12.2016 00:00 81:77
Pogoń Prudnik Kotwica Kołobrzeg 03.12.2016 00:00 79:57
Znicz Basket Pruszków SKK Siedlce 03.12.2016 00:00 88:68
GKS Tychy Legia Warszawa 03.12.2016 18:00 68:89

14. kolejka

Sokół Łańcut Pogoń Prudnik 10.12.2016 00:00 82:62
Rosa Radom Kotwica Kołobrzeg 10.12.2016 00:00 65:69
Polonia Leszno Biofarm Basket Poznań 10.12.2016 00:00 82:69
KSK Noteć Inowrocław GKS Tychy 10.12.2016 00:00 70:88
Spójnia Stargard Znicz Basket Pruszków 10.12.2016 00:00 85:78
Astoria Bydgoszcz AZS AGH Kraków 10.12.2016 00:00 87:78
SKK Siedlce GTK Gliwice 10.12.2016 00:00 85:80
Doral Nysa Kłodzko Legia Warszawa 10.12.2016 17:00 69:87

15. kolejka

Doral Nysa Kłodzko KSK Noteć Inowrocław 17.12.2016 00:00 65:71
Pogoń Prudnik Polonia Leszno 17.12.2016 00:00 82:74
Znicz Basket Pruszków Kotwica Kołobrzeg 17.12.2016 00:00 80:75
GKS Tychy SKK Siedlce 17.12.2016 00:00 90:49
Biofarm Basket Poznań Astoria Bydgoszcz 17.12.2016 00:00 87:59
Rosa Radom Sokół Łańcut 17.12.2016 00:00 87:81
GTK Gliwice Spójnia Stargard 17.12.2016 00:00 82:73
AZS AGH Kraków Legia Warszawa 17.12.2016 19:30 53:84

16. kolejka

GKS Tychy Spójnia Stargard 07.01.2017 00:00 79:71
Doral Nysa Kłodzko SKK Siedlce 07.01.2017 00:00 79:65
Polonia Leszno Astoria Bydgoszcz 07.01.2017 00:00 77:74
GTK Gliwice Kotwica Kołobrzeg 07.01.2017 00:00 77:72
Rosa Radom Pogoń Prudnik 07.01.2017 00:00 53:76
Sokół Łańcut Znicz Basket Pruszków 07.01.2017 00:00 84:66
Biofarm Basket Poznań Legia Warszawa 07.01.2017 15:45 58:66
AZS AGH Kraków KSK Noteć Inowrocław 22.02.2017 00:00 79:59

17. kolejka

Sokół Łańcut GTK Gliwice 14.01.2017 00:00 75:63
KSK Noteć Inowrocław Biofarm Basket Poznań 14.01.2017 00:00 92:62
Rosa Radom Polonia Leszno 14.01.2017 00:00 57:71
SKK Siedlce AZS AGH Kraków 14.01.2017 00:00 84:71
Kotwica Kołobrzeg GKS Tychy 14.01.2017 00:00 72:56
Pogoń Prudnik Znicz Basket Pruszków 14.01.2017 00:00 95:84
Spójnia Stargard Doral Nysa Kłodzko 14.01.2017 00:00 70:46
Legia Warszawa Astoria Bydgoszcz 14.01.2017 17:00 83:61

18. kolejka

Znicz Basket Pruszków Rosa Radom 21.01.2017 00:00 81:78
Biofarm Basket Poznań SKK Siedlce 21.01.2017 00:00 93:80
Doral Nysa Kłodzko Kotwica Kołobrzeg 21.01.2017 00:00 99:65
GTK Gliwice Pogoń Prudnik 21.01.2017 00:00 102:71
Astoria Bydgoszcz KSK Noteć Inowrocław 21.01.2017 00:00 62:63
AZS AGH Kraków Spójnia Stargard 21.01.2017 00:00 72:83
GKS Tychy Sokół Łańcut 21.01.2017 00:00 84:86
Polonia Leszno Legia Warszawa 21.01.2017 17:00 70:90

19. kolejka

Sokół Łańcut Doral Nysa Kłodzko 28.01.2017 00:00 83:57
Astoria Bydgoszcz SKK Siedlce 28.01.2017 00:00 87:96
AZS AGH Kraków Kotwica Kołobrzeg 28.01.2017 00:00 85:78
Pogoń Prudnik GKS Tychy 28.01.2017 00:00 73:81
Znicz Basket Pruszków Polonia Leszno 28.01.2017 00:00 56:67
Rosa Radom GTK Gliwice 28.01.2017 00:00 60:69
Spójnia Stargard Biofarm Basket Poznań 28.01.2017 00:00 62:71
KSK Noteć Inowrocław Legia Warszawa 28.01.2017 18:00 70:89

20. kolejka

Legia Warszawa SKK Siedlce 31.01.2017 20:00 92:82
Znicz Basket Pruszków GTK Gliwice 01.02.2017 00:00 74:72
Doral Nysa Kłodzko Pogoń Prudnik 01.02.2017 00:00 100:83
KSK Noteć Inowrocław Polonia Leszno 01.02.2017 00:00 73:71
Astoria Bydgoszcz Spójnia Stargard 01.02.2017 00:00 94:83
Biofarm Basket Poznań Kotwica Kołobrzeg 01.02.2017 00:00 65:59
AZS AGH Kraków Sokół Łańcut 01.02.2017 00:00 65:64
GKS Tychy Rosa Radom 01.02.2017 00:00 82:74

21. kolejka

Kotwica Kołobrzeg Astoria Bydgoszcz 04.02.2017 00:00 80:71
Rosa Radom Doral Nysa Kłodzko 04.02.2017 00:00 79:58
Pogoń Prudnik AZS AGH Kraków 04.02.2017 00:00 81:72
GTK Gliwice Polonia Leszno 04.02.2017 00:00 71:75
Znicz Basket Pruszków GKS Tychy 04.02.2017 00:00 68:79
SKK Siedlce KSK Noteć Inowrocław 04.02.2017 00:00 94:87
Sokół Łańcut Biofarm Basket Poznań 04.02.2017 00:00 72:74
Spójnia Stargard Legia Warszawa 04.02.2017 18:00 89:101

22. kolejka

Legia Warszawa Kotwica Kołobrzeg 10.02.2017 19:30 94:65
KSK Noteć Inowrocław Spójnia Stargard 11.02.2017 00:00 65:92
Astoria Bydgoszcz Sokół Łańcut 11.02.2017 00:00 79:112
Biofarm Basket Poznań Pogoń Prudnik 11.02.2017 00:00 62:65
Polonia Leszno SKK Siedlce 11.02.2017 00:00 83:67
GKS Tychy GTK Gliwice 11.02.2017 00:00 72:86
AZS AGH Kraków Rosa Radom 11.02.2017 00:00 69:77
Doral Nysa Kłodzko Znicz Basket Pruszków 11.02.2017 00:00 89:62

23. kolejka

GTK Gliwice Doral Nysa Kłodzko 18.02.2017 00:00 67:60
AZS AGH Kraków Znicz Basket Pruszków 18.02.2017 00:00 63:84
Spójnia Stargard SKK Siedlce 18.02.2017 00:00 104:70
GKS Tychy Polonia Leszno 18.02.2017 00:00 79:67
Kotwica Kołobrzeg KSK Noteć Inowrocław 18.02.2017 00:00 69:57
Rosa Radom Biofarm Basket Poznań 18.02.2017 00:00 64:58
Pogoń Prudnik Astoria Bydgoszcz 18.02.2017 00:00 80:86
Sokół Łańcut Legia Warszawa 18.02.2017 17:30 80:73

24. kolejka

KSK Noteć Inowrocław Sokół Łańcut 25.02.2017 00:00 71:75
AZS AGH Kraków GTK Gliwice 25.02.2017 00:00 73:81
Biofarm Basket Poznań Znicz Basket Pruszków 25.02.2017 00:00 66:58
Polonia Leszno Spójnia Stargard 25.02.2017 00:00 65:68
Astoria Bydgoszcz Rosa Radom 25.02.2017 00:00 75:82
SKK Siedlce Kotwica Kołobrzeg 25.02.2017 00:00 87:70
Doral Nysa Kłodzko GKS Tychy 25.02.2017 00:00 76:78
Legia Warszawa Pogoń Prudnik 25.02.2017 17:00 85:75

25. kolejka

Znicz Basket Pruszków Astoria Bydgoszcz 01.03.2017 00:00 76:78
Pogoń Prudnik KSK Noteć Inowrocław 01.03.2017 00:00 69:75
GKS Tychy AZS AGH Kraków 01.03.2017 00:00 83:74
Kotwica Kołobrzeg Spójnia Stargard 01.03.2017 00:00 74:64
Doral Nysa Kłodzko Polonia Leszno 01.03.2017 00:00 94:91
Sokół Łańcut SKK Siedlce 01.03.2017 00:00 73:61
GTK Gliwice Biofarm Basket Poznań 01.03.2017 00:00 57:56
Rosa Radom Legia Warszawa 01.03.2017 16:00 85:79

26. kolejka

KSK Noteć Inowrocław Rosa Radom 04.03.2017 00:00 73:69
Biofarm Basket Poznań GKS Tychy 04.03.2017 00:00 67:57
SKK Siedlce Pogoń Prudnik 04.03.2017 00:00 83:60
Polonia Leszno Kotwica Kołobrzeg 04.03.2017 00:00 69:78
Astoria Bydgoszcz GTK Gliwice 04.03.2017 00:00 83:100
Spójnia Stargard Sokół Łańcut 04.03.2017 00:00 85:70
AZS AGH Kraków Doral Nysa Kłodzko 04.03.2017 00:00 67:61
Legia Warszawa Znicz Basket Pruszków 04.03.2017 17:00 74:65

27. kolejka

GKS Tychy Astoria Bydgoszcz 11.03.2017 00:00 97:79
AZS AGH Kraków Polonia Leszno 11.03.2017 00:00 66:78
Doral Nysa Kłodzko Biofarm Basket Poznań 11.03.2017 00:00 66:71
Sokół Łańcut Kotwica Kołobrzeg 11.03.2017 00:00 71:73
Znicz Basket Pruszków KSK Noteć Inowrocław 11.03.2017 00:00 89:66
Rosa Radom SKK Siedlce 11.03.2017 00:00 83:61
Pogoń Prudnik Spójnia Stargard 11.03.2017 00:00 79:54
GTK Gliwice Legia Warszawa 11.03.2017 18:00 66:79

28. kolejka

Spójnia Stargard Rosa Radom 18.03.2017 00:00 98:72
Biofarm Basket Poznań AZS AGH Kraków 18.03.2017 00:00 68:58
Kotwica Kołobrzeg Pogoń Prudnik 18.03.2017 00:00 81:71
Astoria Bydgoszcz Doral Nysa Kłodzko 18.03.2017 00:00 89:100
SKK Siedlce Znicz Basket Pruszków 18.03.2017 00:00 75:89
Polonia Leszno Sokół Łańcut 18.03.2017 00:00 77:65
KSK Noteć Inowrocław GTK Gliwice 18.03.2017 00:00 65:63
Legia Warszawa GKS Tychy 18.03.2017 17:00 77:84

29. kolejka

Znicz Basket Pruszków Spójnia Stargard 25.03.2017 00:00 87:83
AZS AGH Kraków Astoria Bydgoszcz 25.03.2017 00:00 91:83
Pogoń Prudnik Sokół Łańcut 25.03.2017 00:00 81:77
GTK Gliwice SKK Siedlce 25.03.2017 00:00 91:74
Kotwica Kołobrzeg Rosa Radom 25.03.2017 00:00 82:75
Biofarm Basket Poznań Polonia Leszno 25.03.2017 00:00 67:68
GKS Tychy KSK Noteć Inowrocław 25.03.2017 00:00 108:74
Legia Warszawa Doral Nysa Kłodzko 25.03.2017 15:00 91:54

30. kolejka

Legia Warszawa AZS AGH Kraków 31.03.2017 19:00 86:75
Kotwica Kołobrzeg Znicz Basket Pruszków 02.04.2017 00:00 51:71
Astoria Bydgoszcz Biofarm Basket Poznań 02.04.2017 00:00 78:87
SKK Siedlce GKS Tychy 02.04.2017 00:00 70:74
Polonia Leszno Pogoń Prudnik 02.04.2017 00:00 72:69
KSK Noteć Inowrocław Doral Nysa Kłodzko 02.04.2017 00:00 68:78
Spójnia Stargard GTK Gliwice 02.04.2017 00:00 57:84
Sokół Łańcut Rosa Radom 02.04.2017 00:00 88:94

Play-off

Legia Warszawa Biofarm Basket Poznań 07.04.2017 19:00 57:69
Legia Warszawa Biofarm Basket Poznań 08.04.2017 17:00 91:69
Biofarm Basket Poznań Legia Warszawa 22.04.2017 19:00 63:70
Biofarm Basket Poznań Legia Warszawa 23.04.2017 17:00 77:82
Legia Warszawa Spójnia Stargard 28.04.2017 20:00 85:75
Legia Warszawa Spójnia Stargard 29.04.2017 18:00 104:80
Spójnia Stargard Legia Warszawa 06.05.2017 18:30 82:88
Legia Warszawa GTK Gliwice 12.05.2017 20:00 90:80
Legia Warszawa GTK Gliwice 13.05.2017 18:00 75:70
GTK Gliwice Legia Warszawa 20.05.2017 18:00 65:74

Sponsorzy

Sponsor główny
Sponsor oficjalny
Sponsor
Sponsor Akademii
Partnerzy