Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki..
AKCEPTUJĘ

I liga mężczyzn 2016/2017

1. kolejka

Astoria Bydgoszcz Polonia Leszno 23.09.2016 00:00 76:80
Spójnia Stargard GKS Tychy 24.09.2016 00:00 76:75
Znicz Basket Pruszków Sokół Łańcut 24.09.2016 00:00 71:80
SKK Siedlce Doral Nysa Kłodzko 24.09.2016 00:00 65:61
Kotwica Kołobrzeg GTK Gliwice 24.09.2016 00:00 65:77
Pogoń Prudnik ACK UTH Rosa Radom 24.09.2016 00:00 75:70
KSK Noteć Inowrocław AZS AGH Kraków 24.09.2016 00:00 74:73
Legia Warszawa Biofarm Basket Poznań 25.09.2016 16:00 60:64

2. kolejka

GKS Tychy Kotwica Kołobrzeg 01.10.2016 00:00 84:89
GTK Gliwice Sokół Łańcut 01.10.2016 00:00 73:77
Doral Nysa Kłodzko Spójnia Stargard 01.10.2016 00:00 71:77
Biofarm Basket Poznań KSK Noteć Inowrocław 01.10.2016 00:00 70:67
Astoria Bydgoszcz Legia Warszawa 01.10.2016 19:00 72:85
Znicz Basket Pruszków Pogoń Prudnik 02.10.2016 00:00 66:77
AZS AGH Kraków SKK Siedlce 02.10.2016 00:00 75:60
Polonia Leszno ACK UTH Rosa Radom 02.10.2016 00:00 92:73

3. kolejka

Kotwica Kołobrzeg Doral Nysa Kłodzko 08.10.2016 00:00 75:54
Pogoń Prudnik GTK Gliwice 08.10.2016 00:00 71:74
KSK Noteć Inowrocław Astoria Bydgoszcz 08.10.2016 00:00 89:62
Spójnia Stargard AZS AGH Kraków 08.10.2016 00:00 76:63
Sokół Łańcut GKS Tychy 08.10.2016 00:00 79:74
ACK UTH Rosa Radom Znicz Basket Pruszków 08.10.2016 00:00 57:67
SKK Siedlce Biofarm Basket Poznań 08.10.2016 00:00 84:77
Legia Warszawa Polonia Leszno 09.10.2016 17:00 80:58

4. kolejka

SKK Siedlce Astoria Bydgoszcz 13.10.2016 00:00 72:61
GKS Tychy Pogoń Prudnik 15.10.2016 00:00 81:73
Biofarm Basket Poznań Spójnia Stargard 15.10.2016 00:00 61:70
GTK Gliwice ACK UTH Rosa Radom 15.10.2016 00:00 58:55
Doral Nysa Kłodzko Sokół Łańcut 15.10.2016 00:00 73:90
Kotwica Kołobrzeg AZS AGH Kraków 15.10.2016 00:00 73:71
Polonia Leszno Znicz Basket Pruszków 15.10.2016 00:00 79:77
Legia Warszawa KSK Noteć Inowrocław 15.10.2016 17:00 85:62

5. kolejka

Pogoń Prudnik Doral Nysa Kłodzko 19.10.2016 00:00 96:70
GTK Gliwice Znicz Basket Pruszków 19.10.2016 00:00 85:64
Polonia Leszno KSK Noteć Inowrocław 19.10.2016 00:00 79:67
Spójnia Stargard Astoria Bydgoszcz 19.10.2016 00:00 87:77
Sokół Łańcut AZS AGH Kraków 19.10.2016 00:00 88:72
ACK UTH Rosa Radom GKS Tychy 19.10.2016 00:00 64:75
Kotwica Kołobrzeg Biofarm Basket Poznań 19.10.2016 00:00 61:58
SKK Siedlce Legia Warszawa 19.10.2016 20:00 62:80

6. kolejka

GKS Tychy Znicz Basket Pruszków 22.10.2016 00:00 74:73
AZS AGH Kraków Pogoń Prudnik 22.10.2016 00:00 72:75
Astoria Bydgoszcz Kotwica Kołobrzeg 22.10.2016 00:00 84:79
Polonia Leszno GTK Gliwice 22.10.2016 00:00 87:79
Doral Nysa Kłodzko ACK UTH Rosa Radom 22.10.2016 00:00 66:60
Biofarm Basket Poznań Sokół Łańcut 22.10.2016 00:00 48:73
KSK Noteć Inowrocław SKK Siedlce 22.10.2016 00:00 79:60
Legia Warszawa Spójnia Stargard 22.10.2016 16:00 66:83

7. kolejka

Sokół Łańcut Astoria Bydgoszcz 29.10.2016 00:00 84:69
ACK UTH Rosa Radom AZS AGH Kraków 29.10.2016 00:00 78:72
GTK Gliwice GKS Tychy 29.10.2016 00:00 62:59
Spójnia Stargard KSK Noteć Inowrocław 29.10.2016 00:00 102:97
Pogoń Prudnik Biofarm Basket Poznań 29.10.2016 00:00 90:67
Znicz Basket Pruszków Doral Nysa Kłodzko 29.10.2016 00:00 77:69
SKK Siedlce Polonia Leszno 29.10.2016 00:00 80:65
Kotwica Kołobrzeg Legia Warszawa 31.10.2016 17:00 51:85

8. kolejka

Doral Nysa Kłodzko GTK Gliwice 05.11.2016 00:00 57:72
Astoria Bydgoszcz Pogoń Prudnik 05.11.2016 00:00 97:86
SKK Siedlce Spójnia Stargard 05.11.2016 00:00 74:75
Polonia Leszno GKS Tychy 05.11.2016 00:00 65:75
Biofarm Basket Poznań ACK UTH Rosa Radom 05.11.2016 00:00 64:51
KSK Noteć Inowrocław Kotwica Kołobrzeg 05.11.2016 00:00 75:54
Legia Warszawa Sokół Łańcut 05.11.2016 17:00 60:65
Znicz Basket Pruszków AZS AGH Kraków 06.11.2016 00:00 73:86

9. kolejka

Pogoń Prudnik Legia Warszawa 11.11.2016 17:30 72:64
Sokół Łańcut KSK Noteć Inowrocław 12.11.2016 00:00 77:82
Znicz Basket Pruszków Biofarm Basket Poznań 12.11.2016 00:00 61:63
GKS Tychy Doral Nysa Kłodzko 12.11.2016 00:00 86:74
Kotwica Kołobrzeg SKK Siedlce 12.11.2016 00:00 70:60
ACK UTH Rosa Radom Astoria Bydgoszcz 12.11.2016 00:00 93:85
GTK Gliwice AZS AGH Kraków 12.11.2016 00:00 91:63
Spójnia Stargard Polonia Leszno 12.11.2016 00:00 79:70

10. kolejka

AZS AGH Kraków GKS Tychy 16.11.2016 00:00 76:66
Astoria Bydgoszcz Znicz Basket Pruszków 16.11.2016 00:00 56:105
SKK Siedlce Sokół Łańcut 16.11.2016 00:00 75:87
Polonia Leszno Doral Nysa Kłodzko 16.11.2016 00:00 64:57
Biofarm Basket Poznań GTK Gliwice 16.11.2016 00:00 69:64
KSK Noteć Inowrocław Pogoń Prudnik 16.11.2016 00:00 68:78
Spójnia Stargard Kotwica Kołobrzeg 16.11.2016 00:00 72:66
Legia Warszawa ACK UTH Rosa Radom 16.11.2016 20:00 101:62

11. kolejka

Pogoń Prudnik SKK Siedlce 19.11.2016 00:00 78:65
GTK Gliwice Astoria Bydgoszcz 19.11.2016 00:00 70:58
Doral Nysa Kłodzko AZS AGH Kraków 19.11.2016 00:00 64:84
Sokół Łańcut Spójnia Stargard 19.11.2016 00:00 73:70
ACK UTH Rosa Radom KSK Noteć Inowrocław 19.11.2016 00:00 76:65
GKS Tychy Biofarm Basket Poznań 19.11.2016 00:00 71:69
Kotwica Kołobrzeg Polonia Leszno 19.11.2016 00:00 54:65
Znicz Basket Pruszków Legia Warszawa 19.11.2016 18:00 59:79

12. kolejka

Legia Warszawa GTK Gliwice 25.11.2016 20:00 78:74
Biofarm Basket Poznań Doral Nysa Kłodzko 26.11.2016 00:00 73:60
KSK Noteć Inowrocław Znicz Basket Pruszków 26.11.2016 00:00 75:87
Spójnia Stargard Pogoń Prudnik 26.11.2016 00:00 91:82
Polonia Leszno AZS AGH Kraków 26.11.2016 00:00 80:65
Astoria Bydgoszcz GKS Tychy 26.11.2016 00:00 71:76
SKK Siedlce ACK UTH Rosa Radom 26.11.2016 00:00 81:56
Kotwica Kołobrzeg Sokół Łańcut 26.11.2016 00:00 62:70

13. kolejka

ACK UTH Rosa Radom Spójnia Stargard 03.12.2016 00:00 91:81
GTK Gliwice KSK Noteć Inowrocław 03.12.2016 00:00 92:84
AZS AGH Kraków Biofarm Basket Poznań 03.12.2016 00:00 81:77
Pogoń Prudnik Kotwica Kołobrzeg 03.12.2016 00:00 79:57
Znicz Basket Pruszków SKK Siedlce 03.12.2016 00:00 88:68
Doral Nysa Kłodzko Astoria Bydgoszcz 03.12.2016 00:00 55:75
Sokół Łańcut Polonia Leszno 03.12.2016 00:00 76:65
GKS Tychy Legia Warszawa 03.12.2016 18:00 68:89

14. kolejka

KSK Noteć Inowrocław GKS Tychy 10.12.2016 00:00 70:88
Spójnia Stargard Znicz Basket Pruszków 10.12.2016 00:00 85:78
Astoria Bydgoszcz AZS AGH Kraków 10.12.2016 00:00 87:78
SKK Siedlce GTK Gliwice 10.12.2016 00:00 85:80
Sokół Łańcut Pogoń Prudnik 10.12.2016 00:00 82:62
ACK UTH Rosa Radom Kotwica Kołobrzeg 10.12.2016 00:00 65:69
Polonia Leszno Biofarm Basket Poznań 10.12.2016 00:00 82:69
Doral Nysa Kłodzko Legia Warszawa 10.12.2016 17:00 69:87

15. kolejka

Znicz Basket Pruszków Kotwica Kołobrzeg 17.12.2016 00:00 80:75
GKS Tychy SKK Siedlce 17.12.2016 00:00 90:49
Biofarm Basket Poznań Astoria Bydgoszcz 17.12.2016 00:00 87:59
ACK UTH Rosa Radom Sokół Łańcut 17.12.2016 00:00 87:81
GTK Gliwice Spójnia Stargard 17.12.2016 00:00 82:73
Doral Nysa Kłodzko KSK Noteć Inowrocław 17.12.2016 00:00 65:71
Pogoń Prudnik Polonia Leszno 17.12.2016 00:00 82:74
AZS AGH Kraków Legia Warszawa 17.12.2016 19:30 53:84

16. kolejka

Doral Nysa Kłodzko SKK Siedlce 07.01.2017 00:00 79:65
Polonia Leszno Astoria Bydgoszcz 07.01.2017 00:00 77:74
GTK Gliwice Kotwica Kołobrzeg 07.01.2017 00:00 77:72
ACK UTH Rosa Radom Pogoń Prudnik 07.01.2017 00:00 53:76
Sokół Łańcut Znicz Basket Pruszków 07.01.2017 00:00 84:66
GKS Tychy Spójnia Stargard 07.01.2017 00:00 79:71
Biofarm Basket Poznań Legia Warszawa 07.01.2017 15:45 58:66
AZS AGH Kraków KSK Noteć Inowrocław 22.02.2017 00:00 79:59

17. kolejka

ACK UTH Rosa Radom Polonia Leszno 14.01.2017 00:00 57:71
SKK Siedlce AZS AGH Kraków 14.01.2017 00:00 84:71
Kotwica Kołobrzeg GKS Tychy 14.01.2017 00:00 72:56
Pogoń Prudnik Znicz Basket Pruszków 14.01.2017 00:00 95:84
Spójnia Stargard Doral Nysa Kłodzko 14.01.2017 00:00 70:46
Sokół Łańcut GTK Gliwice 14.01.2017 00:00 75:63
KSK Noteć Inowrocław Biofarm Basket Poznań 14.01.2017 00:00 92:62
Legia Warszawa Astoria Bydgoszcz 14.01.2017 17:00 83:61

18. kolejka

Doral Nysa Kłodzko Kotwica Kołobrzeg 21.01.2017 00:00 99:65
GTK Gliwice Pogoń Prudnik 21.01.2017 00:00 102:71
Astoria Bydgoszcz KSK Noteć Inowrocław 21.01.2017 00:00 62:63
AZS AGH Kraków Spójnia Stargard 21.01.2017 00:00 72:83
GKS Tychy Sokół Łańcut 21.01.2017 00:00 84:86
Znicz Basket Pruszków ACK UTH Rosa Radom 21.01.2017 00:00 81:78
Biofarm Basket Poznań SKK Siedlce 21.01.2017 00:00 93:80
Polonia Leszno Legia Warszawa 21.01.2017 17:00 70:90

19. kolejka

AZS AGH Kraków Kotwica Kołobrzeg 28.01.2017 00:00 85:78
Pogoń Prudnik GKS Tychy 28.01.2017 00:00 73:81
Znicz Basket Pruszków Polonia Leszno 28.01.2017 00:00 56:67
ACK UTH Rosa Radom GTK Gliwice 28.01.2017 00:00 60:69
Spójnia Stargard Biofarm Basket Poznań 28.01.2017 00:00 62:71
Sokół Łańcut Doral Nysa Kłodzko 28.01.2017 00:00 83:57
Astoria Bydgoszcz SKK Siedlce 28.01.2017 00:00 87:96
KSK Noteć Inowrocław Legia Warszawa 28.01.2017 18:00 70:89

20. kolejka

Legia Warszawa SKK Siedlce 31.01.2017 20:00 92:82
KSK Noteć Inowrocław Polonia Leszno 01.02.2017 00:00 73:71
Astoria Bydgoszcz Spójnia Stargard 01.02.2017 00:00 94:83
Biofarm Basket Poznań Kotwica Kołobrzeg 01.02.2017 00:00 65:59
AZS AGH Kraków Sokół Łańcut 01.02.2017 00:00 65:64
GKS Tychy ACK UTH Rosa Radom 01.02.2017 00:00 82:74
Znicz Basket Pruszków GTK Gliwice 01.02.2017 00:00 74:72
Doral Nysa Kłodzko Pogoń Prudnik 01.02.2017 00:00 100:83

21. kolejka

Pogoń Prudnik AZS AGH Kraków 04.02.2017 00:00 81:72
GTK Gliwice Polonia Leszno 04.02.2017 00:00 71:75
Znicz Basket Pruszków GKS Tychy 04.02.2017 00:00 68:79
SKK Siedlce KSK Noteć Inowrocław 04.02.2017 00:00 94:87
Sokół Łańcut Biofarm Basket Poznań 04.02.2017 00:00 72:74
Kotwica Kołobrzeg Astoria Bydgoszcz 04.02.2017 00:00 80:71
ACK UTH Rosa Radom Doral Nysa Kłodzko 04.02.2017 00:00 79:58
Spójnia Stargard Legia Warszawa 04.02.2017 18:00 89:101

22. kolejka

Legia Warszawa Kotwica Kołobrzeg 10.02.2017 19:30 94:65
Biofarm Basket Poznań Pogoń Prudnik 11.02.2017 00:00 62:65
Polonia Leszno SKK Siedlce 11.02.2017 00:00 83:67
GKS Tychy GTK Gliwice 11.02.2017 00:00 72:86
AZS AGH Kraków ACK UTH Rosa Radom 11.02.2017 00:00 69:77
Doral Nysa Kłodzko Znicz Basket Pruszków 11.02.2017 00:00 89:62
KSK Noteć Inowrocław Spójnia Stargard 11.02.2017 00:00 65:92
Astoria Bydgoszcz Sokół Łańcut 11.02.2017 00:00 79:112

23. kolejka

Spójnia Stargard SKK Siedlce 18.02.2017 00:00 104:70
GKS Tychy Polonia Leszno 18.02.2017 00:00 79:67
Kotwica Kołobrzeg KSK Noteć Inowrocław 18.02.2017 00:00 69:57
ACK UTH Rosa Radom Biofarm Basket Poznań 18.02.2017 00:00 64:58
Pogoń Prudnik Astoria Bydgoszcz 18.02.2017 00:00 80:86
GTK Gliwice Doral Nysa Kłodzko 18.02.2017 00:00 67:60
AZS AGH Kraków Znicz Basket Pruszków 18.02.2017 00:00 63:84
Sokół Łańcut Legia Warszawa 18.02.2017 17:30 80:73

24. kolejka

Biofarm Basket Poznań Znicz Basket Pruszków 25.02.2017
Polonia Leszno Spójnia Stargard 25.02.2017 00:00 65:68
Astoria Bydgoszcz ACK UTH Rosa Radom 25.02.2017
SKK Siedlce Kotwica Kołobrzeg 25.02.2017 00:00 87:70
Doral Nysa Kłodzko GKS Tychy 25.02.2017 00:00 76:78
KSK Noteć Inowrocław Sokół Łańcut 25.02.2017 00:00 71:75
AZS AGH Kraków GTK Gliwice 25.02.2017 00:00 73:81
Legia Warszawa Pogoń Prudnik 25.02.2017 17:00 85:75

25. kolejka

GKS Tychy AZS AGH Kraków 01.03.2017
Kotwica Kołobrzeg Spójnia Stargard 01.03.2017
Doral Nysa Kłodzko Polonia Leszno 01.03.2017
Sokół Łańcut SKK Siedlce 01.03.2017
GTK Gliwice Biofarm Basket Poznań 01.03.2017
Znicz Basket Pruszków Astoria Bydgoszcz 01.03.2017
Pogoń Prudnik KSK Noteć Inowrocław 01.03.2017
ACK UTH Rosa Radom Legia Warszawa 01.03.2017 16:00 16:00

26. kolejka

SKK Siedlce Pogoń Prudnik 04.03.2017
Polonia Leszno Kotwica Kołobrzeg 04.03.2017
Astoria Bydgoszcz GTK Gliwice 04.03.2017
Spójnia Stargard Sokół Łańcut 04.03.2017
AZS AGH Kraków Doral Nysa Kłodzko 04.03.2017
KSK Noteć Inowrocław ACK UTH Rosa Radom 04.03.2017
Biofarm Basket Poznań GKS Tychy 04.03.2017
Legia Warszawa Znicz Basket Pruszków 04.03.2017 17:00 17:00

27. kolejka

Doral Nysa Kłodzko Biofarm Basket Poznań 11.03.2017
Sokół Łańcut Kotwica Kołobrzeg 11.03.2017
Znicz Basket Pruszków KSK Noteć Inowrocław 11.03.2017
ACK UTH Rosa Radom SKK Siedlce 11.03.2017
Pogoń Prudnik Spójnia Stargard 11.03.2017
GKS Tychy Astoria Bydgoszcz 11.03.2017
AZS AGH Kraków Polonia Leszno 11.03.2017
GTK Gliwice Legia Warszawa 11.03.2017 18:00 18:00

28. kolejka

Kotwica Kołobrzeg Pogoń Prudnik 18.03.2017
Astoria Bydgoszcz Doral Nysa Kłodzko 18.03.2017
SKK Siedlce Znicz Basket Pruszków 18.03.2017
Polonia Leszno Sokół Łańcut 18.03.2017
KSK Noteć Inowrocław GTK Gliwice 18.03.2017
Spójnia Stargard ACK UTH Rosa Radom 18.03.2017
Biofarm Basket Poznań AZS AGH Kraków 18.03.2017
Legia Warszawa GKS Tychy 18.03.2017 17:00 17:00

29. kolejka

Pogoń Prudnik Sokół Łańcut 25.03.2017
GTK Gliwice SKK Siedlce 25.03.2017
Kotwica Kołobrzeg ACK UTH Rosa Radom 25.03.2017
Biofarm Basket Poznań Polonia Leszno 25.03.2017
GKS Tychy KSK Noteć Inowrocław 25.03.2017
Znicz Basket Pruszków Spójnia Stargard 25.03.2017
AZS AGH Kraków Astoria Bydgoszcz 25.03.2017
Legia Warszawa Doral Nysa Kłodzko 25.03.2017 17:00 17:00

30. kolejka

Legia Warszawa AZS AGH Kraków 31.03.2017 19:00 19:00
SKK Siedlce GKS Tychy 02.04.2017
Polonia Leszno Pogoń Prudnik 02.04.2017
KSK Noteć Inowrocław Doral Nysa Kłodzko 02.04.2017
Spójnia Stargard GTK Gliwice 02.04.2017
Sokół Łańcut ACK UTH Rosa Radom 02.04.2017
Kotwica Kołobrzeg Znicz Basket Pruszków 02.04.2017
Astoria Bydgoszcz Biofarm Basket Poznań 02.04.2017

Sponsorzy

Sponsor główny
Sponsor oficjalny
Sponsor
Sponsor Akademii
Partnerzy