W sezonie 2019/2020 Legia II Warszawa występuje w rozgrywkach II ligi i swoje domowe mecze rozgrywa w hali sportowej przy ul. Kowieńskiej 12/20.
Skład zespołu:
rozgrywający: Cezary Karpik, Kuba Przelazły, Dawid Sączewski, Przemysław Kuźkow,
rzucający: Michał Sakowski, Jan Piliszczuk, Maksymilian Motel, Michał Kucharski, Mikołaj Jasiński, Jakub Janik
skrzydłowi: Mateusz Zozuń, Patryk Łysiak, Maciej Szewczyk, Bartosz Proczek, Patryk Atanowicz
środkowi: Jakub Sadowski, Szymon Kiwilsza, Dominik Groth
Sztab szkoleniowy:
Trener: Krzysztof Szablowski
Asystent: Maciej Jamrozik
Trener przygotowania fizycznego: Piotr Drożak
Terminarz spotkań:
1. kolejka, 28.09: Legia II Warszawa - KKS Tur Bielsk Podlaski 78:88
2. kolejka, 05.10: ZKS Stal Stalowa Wola - Legia II Warszawa 73:96
3. kolejka, 12.10: Legia II Warszawa - AZS UMCS Start II Lublin 67:95
4. kolejka, 19.10: Legia II Warszawa - Żubry Białystok 71:107
5. kolejka, 24.10: Legia II Warszawa - KK AZS UW Warszawa 72:80
6. kolejka, 26.10: ŁKS AZS UŁ SG Łódź - Legia II Warszawa 80:73
7. kolejka, 02.11: Legia II Warszawa - MKS Ochota Warszawa 105:97
8. kolejka, 09.11: Dziki Warszawa - Legia II Warszawa 66:56
9. kolejka, 16.11: Legia II Warszawa - AZS UJK Kielce 90:96
10. kolejka, 23.11: HydroTruck Sky Tatoo Radom - Legia II Warszawa 82:72
12. kolejka, 08.12: PKK 99 Pabianice - Legia II Warszawa 91:92
11. kolejka, 11.12: Legia II Warszawa - Sokół Ostrów Mazowiecka 81:88
13. kolejka, 14.12: pauza
14. kolejka, 21.12: KKS Tur Bielsk Podlaski - Legia II Warszawa 96:55
15. kolejka, 04.01: Legia II Warszawa - ZKS Stal Stalowa Wola 87:73
16. kolejka, 11.01: AZS UMCS Start II Lublin - Legia II Warszawa 106:56
17. kolejka, 18.01: Żubry Białystok - Legia II Warszawa 98:63
18. kolejka, 22.01: KK AZS UW Warszawa - Legia II Warszawa 84:68
19. kolejka, 25.01: Legia II Warszawa - ŁKS AZS UŁ SG Łódź 60:84
20. kolejka, 05.02: MKS Ochota Warszawa - Legia II Warszawa 84:87
21. kolejka, 08.02: Legia II Warszawa - Dziki Warszawa 79:121
22. kolejka, 19.02: AZS UJK Kielce - Legia II Warszawa 92:81
24. kolejka, 29.02: Sokół Ostrów Mazowiecka - Legia II Warszawa 94:91
25. kolejka, 11.03: Legia II Warszawa - PKK 99 Pabianice
23. kolejka, 15.03: Legia II Warszawa - HydroTruck Sky Tatoo Radom
26. kolejka, 18.03: pauza
ETAP 2 – PLAY-OFF
I runda – do dwóch zwycięstw (1-1-1)
w parach 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 w ramach każdej grupy
Zwycięzcy uzyskują prawo gry w II rundzie, pokonani zajmują miejsca 17-32
II runda - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
para 1: A1/A8 - B4/B5
para 2: B1/B8 - C4/C5
para 3: C1/C8 - D4/D5
para 4: D1/D8 - A4/A5
para 5: A2/A7 - D3/D6
para 6: B2/B7 - A3/A6
para 7: C2/C7 - B3/B6
para 8: D2/D7 - C3/C6
Zwycięzcy uzyskują prawo gry w III rundzie (ćwierćfinał), pokonani zajmują miejsca 9-16
III runda – ćwierćfinał - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
para 9: zwycięzca pary 1 - zwycięzca pary 8
para 10: zwycięzca pary 2 - zwycięzca pary 5
para 11: zwycięzca pary 3 - zwycięzca pary 6
para 12: zwycięzca pary 4 - zwycięzca pary 7
Zwycięzcy uzyskują prawo gry w III rundzie (półfinał), pokonani zajmują miejsca 5-8
IV runda – półfinał - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
zwycięzca pary 9 - zwycięzca pary 11
zwycięzca pary 10 - zwycięzca pary 12
Zwycięzcy uzyskują prawo gry w V rundzie (finał) i prawo gry w 1 Lidze Mężczyzn, pokonani uzyskują prawo gry w V rundzie (o trzecie miejsce)
V runda – finał - mecz i rewanż
grają zwycięzcy półfinałów
V runda – o trzecie miejsce - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
grają pokonani w półfinałach
Zwycięzca uzyskuje prawo gry w 1 Lidze Mężczyzn
Tabela EBL | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Drużyna | Mecze | Punkty | ||||
1. | King Szczecin | 24 | 40 | |||
2. | Trefl Sopot | 23 | 39 | |||
3. | Anwil Włocławek | 22 | 39 | |||
4. | Arged BM Stal Ostrów Wlkp. | 24 | 39 | |||
5. | Legia Warszawa | 24 | 37 | |||
6. | Dziki Warszawa | 24 | 37 | |||
pełna tabela |