Legia U-20 - sezon 2019/20

Rywalizacja w rozgrywkach U20 strefy mazowiecko-podlaskiej toczy się w dwóch grupach. W grupie A występuje Legia I Warszawa, w grupie B Legia II Warszawa - zespół złożony z zawodników do lat 18.

Rozgrywki będą prowadzone w dwóch etapach. W I etapie drużyny rozgrywają mecze w 2 grupach – każdy z każdym; mecz i rewanż. W II etapie do rywalizacji o miejsca 1-4 awansują po 2 najlepsze drużyny z każdej z grup z zaliczeniem wyników meczów z I etapu. Drużyny z miejsc 3-4 rozegrają mecze o miejsca 5-8, z zaliczeniem wyników meczów z I etapu.
Termin turniejów ćwierćfinałowych: 25-27.01.2019
Termin turniejów półfinałowych: 08-10.02.2019
Termin turnieju finałowego: 27.02-03.03.2019

Legia I Warszawa, skład zespołu:

rozgrywający: Cezary Karpik, Kuba Przelazły, Dawid Sączewski, Przemysław Kuźkow,
rzucający: Michał Sakowski, Jan Piliszczuk, Maksymilian Motel, Michał Kucharski, Mikołaj Jasiński, Jakub Janik
skrzydłowi: Mateusz Zozuń, Patryk Łysiak, Maciej Szewczyk, Bartosz Proczek, Patryk Atanowicz
środkowi: Jakub Sadowski, Szymon Kiwilsza, Dominik Groth

Sztab szkoleniowy:

Trener: Krzysztof Szablowski
Asystent: Maciej Jamrozik
Trener przygotowania fizycznego: Piotr Drożak

 

Legia I Warszawa, terminarz spotkań:

07.10.2019 18:30 Legia I Warszawa - Polonia Warszawa                103:73
14.10.2019 18:30 Legia I Warszawa - UKS La Basket Warszawa     116:37
21.10.2019 18:30 PKK Żubry Białystok - Legia I Warszawa              48:99
28.10.2019 18:45 Polonia Warszawa - Legia I Warszawa                 56:104
04.11.2019 19:00 UKS La Basket Warszawa - Legia I Warszawa      63:90
18.11.2019 18:30 Legia I Warszawa - PKK Żubry Białystok            128:39

Tabela rozgrywek 

Legioniści zakończyli pierwszy etap rozgrywek z kompletem zwycięstw i awanswali do II etapu w którym zagrają dwie najlepsze drużyny z grup A i B: Legia Warszawa, Polonia Warszawa, RTK Radom i UKS GIM 92 Ursynów. Przed podopiecznymi trenera Krzysztofa Szablowskiego starcia z radomianami i UKS-em, zwycięstwa nad Polonią zostały zaliczone do tabeli II etapu.

Terminarz II etapu rozgrywek strefy mazowiecko-podlaskiej:

25.11.2019 18:15 Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom - Legia I Warszawa  72:70   
02.12.2019 18:30 Legia I Warszawa - UKS Gim 92 Ursynów Warszawa     79:53
09.12.2019 18:30 Legia I Warszawa - Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom    74:63
16.12.2019 19:00 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa - Legia I Warszawa

Tabela rozgrywek

 

 

Legia II Warszawa, skład zespołu:

rozgrywający: Jakub Janik, Patryk Benigni
rzucający: Aleksander Garbacz, Patryk Kordowiecki, Kacper Skup,
skrzydłowi: Aleksy Białowąs, Adam Nyckowski, Sebastian Stanisławski, Jakub Śliwiński, Jakub Siedlikowski
środkowi: Jakub Ambroziak, Jakub Sarna, Jakub Wasilewski

Sztab szkoleniowy:
Trener: Łukasz Pacocha
Asystent: Mateusz Wójcik

 

Legia II Warszawa, terminarz spotkań:

07.10.2019 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa - Legia II Warszawa                                    74 : 67
15.10.2019 Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom - Legia II Warszawa        67 : 54
21.10.2019 Legia II Warszawa - MKS Ochota Warszawa                                                  54:65
28.10.2019 Legia II Warszawa - UKS Gim 92 Ursynów Warszawa                                     66:97
04.11.2019 Legia II Warszawa - Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom         78:107
18.11.2019 MKS Ochota Warszawa - Legia II Warszawa                                                  57:60 

Legioniści zakończyli pierwszy etap rozgrywek na czwartym miejscu w grupie B z bilansem 1-5 w związku z tym w kolejnym etapie zagrają o miejsca 5-8.

Terminarz II etapu:

25.11.2019 19:00     Legia II Warszawa - PKK Żubry Białystok          84:71
02.12.2019 19:00     UKS La Basket Warszawa - Legia II Warszawa     64:78
09.12.2019 18:30     PKK Żubry Białystok - Legia II Warszawa     68:96  
16.12.2019 19:00     Legia II Warszawa - UKS La Basket Warszawa

Tabela rozgrywek

 

Rozgrywki będą prowadzone w dwóch etapach. W I etapie drużyny rozgrywają mecze w 2 grupach – każdy z każdym; mecz i rewanż. W II etapie do rywalizacji o miejsca 1-4 awansują po 2 najlepsze drużyny z każdej z grup z zaliczeniem wyników meczy z I etapu. Drużyny z miejsc 3-4 rozegrają mecze o miejsca 5-8, z zaliczeniem wyników meczy z I etapu.

Termin turniejów ćwierćfinałowych: 25-27.01.2019.
Termin turniejów półfinałowych: 08-10.02.2019.
Termin turnieju finałowego: 27.02-03.03.2019.    

NAJBLIŻSZY MECZ
  • Energa Basket Liga
    19.12.2019

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    28.12.2019

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    04.01.2020

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    12.01.2020

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    18.01.2020

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    25.01.2020

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    29.01.2020

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    08.02.2020

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    29.02.2020

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    08.03.2020

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    14.03.2020

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    18.03.2020

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    22.03.2020

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    29.03.2020

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    05.04.2020

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    08.04.2020

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    11.04.2020

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    19.04.2020

    ?

    ?
OSTATNI MECZ
  • Energa Basket Liga
    07.10.2018

    67

    81
  • Energa Basket Liga
    13.10.2018

    68

    77
  • Energa Basket Liga
    20.10.2018

    79

    69
  • Energa Basket Liga
    28.10.2018

    75

    70
  • Energa Basket Liga
    03.11.2018

    86

    92
  • Energa Basket Liga
    10.11.2018

    68

    63
  • Energa Basket Liga
    17.11.2018

    72

    94
  • Energa Basket Liga
    24.11.2018

    72

    103
  • Energa Basket Liga
    09.12.2018

    87

    82
  • Energa Basket Liga
    15.12.2018

    90

    67
  • Energa Basket Liga
    22.12.2018

    86

    78
  • Energa Basket Liga
    30.12.2018

    74

    80
  • Energa Basket Liga
    02.01.2019

    59

    76
  • Energa Basket Liga
    06.01.2019

    86

    71
  • Energa Basket Liga
    13.01.2019

    91

    76
  • Energa Basket Liga
    19.01.2019

    83

    78
  • Energa Basket Liga
    26.01.2019

    84

    62
  • Energa Basket Liga
    03.02.2019

    78

    85
  • Energa Basket Liga
    10.02.2019

    80

    72
  • Suzuki Puchar Polski
    14.02.2019

    67

    74
  • Energa Basket Liga
    02.03.2019

    75

    58
  • Energa Basket Liga
    08.03.2019

    94

    80
  • Energa Basket Liga
    16.03.2019

    76

    72
  • Energa Basket Liga
    19.03.2019

    89

    75
  • Energa Basket Liga
    23.03.2019

    94

    72
  • Energa Basket Liga
    30.03.2019

    79

    69
  • Energa Basket Liga
    07.04.2019

    85

    88
  • Energa Basket Liga
    14.04.2019

    75

    77
  • Energa Basket Liga
    17.04.2019

    100

    96
  • Energa Basket Liga
    20.04.2019

    84

    67
  • Energa Basket Liga
    28.04.2019

    102

    97
  • Energa Basket Liga
    02.05.2019

    79

    75
  • Energa Basket Liga
    04.05.2019

    109

    87
  • Energa Basket Liga
    07.05.2019

    97

    91
  • Energa Basket Liga
    09.05.2019

    100

    94
  • Energa Basket Liga
    12.05.2019

    94

    75
  • Liga Mistrzów
    17.09.2019

    79

    81
  • Liga Mistrzów
    20.09.2019

    85

    83
  • Liga Mistrzów
    26.09.2019

    61

    74
  • Liga Mistrzów
    29.09.2019

    78

    63
  • Energa Basket Liga
    02.10.2019

    79

    70
  • Energa Basket Liga
    08.10.2019

    87

    94
  • Energa Basket Liga
    13.10.2019

    69

    71
  • Energa Basket Liga
    17.10.2019

    103

    64
  • FIBA Europe Cup
    23.10.2019

    86

    55
  • Energa Basket Liga
    26.10.2019

    76

    90
  • FIBA Europe Cup
    30.10.2019

    74

    60
  • Energa Basket Liga
    03.11.2019

    95

    103
  • FIBA Europe Cup
    06.11.2019

    83

    84
  • Energa Basket Liga
    10.11.2019

    95

    87
  • FIBA Europe Cup
    13.11.2019

    112

    105
  • Energa Basket Liga
    17.11.2019

    81

    66
  • FIBA Europe Cup
    20.11.2019

    68

    78
  • Energa Basket Liga
    23.11.2019

    77

    81
  • FIBA Europe Cup
    27.11.2019

    77

    74
  • Energa Basket Liga
    30.11.2019

    71

    69
  • Energa Basket Liga
    05.12.2019

    71

    92
  • Energa Basket Liga
    10.12.2019

    95

    94
  • Energa Basket Liga
    07.10.2018

    67

    81
Tabela EBL
Drużyna Mecze Punkty
1.Polski Cukier Toruń1121
2.Start Lublin1120
3.Stelmet Enea BC Zielona Góra1120
4.Trefl Sopot1118
5.Asseco Arka Gdynia1118
6.Anwil Włocławek1118
pełna tabela

Partner strategiczny
Sponsor Strategiczny
Partner główny
Sponsor główny
Sponsor
Sponsor główny Akademii
Partnerzy

Partnerzy medialni


Adres

ul. Łazienkowska 3
00-449 Warszawa

Kontakt

Email: info@legiakosz.com             Telefon: +48 22 318 20 32               

Legia Warszawa Koszykówka