Energa Basket Liga 2021/2022

Wybierz rozgrywki:

1. kolejka
02.09.2021HydroTruck Radom - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 80:83
03.09.2021PGE Spójnia Stargard - King Szczecin 75:81
04.09.2021 g. 19:30Legia Warszawa - Suzuki Arka Gdynia 79:59
04.09.2021GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 67:95
04.09.2021Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Anwil Włocławek 64:75
05.09.2021Trefl Sopot - Twarde Pierniki Toruń 89:91
05.09.2021Enea Zastal BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 81:71
15.09.2021BM Stal Ostrów Wlkp. - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 83:73
2. kolejka
09.09.2021Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 66:62
10.09.2021King Szczecin - HydroTruck Radom 103:112
11.09.2021Suzuki Arka Gdynia - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 74:97
11.09.2021Anwil Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra 89:82
11.09.2021Trefl Sopot - GTK Gliwice 91:68
12.09.2021BM Stal Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk Wrocław 83:74
12.09.2021PGE Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza 75:71
12.09.2021 g. 15:30Legia Warszawa - Twarde Pierniki Toruń 105:68
3. kolejka
16.09.2021 g. 17:30GTK Gliwice - Legia Warszawa 78:75
17.09.2021Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 83:91
18.09.2021PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot 82:94
18.09.2021BM Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 66:79
19.09.2021Twarde Pierniki Toruń - Suzuki Arka Gdynia 83:75
19.09.2021HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 75:78
19.09.2021Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin 73:92
20.09.2021WKS Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 90:81
4. kolejka
23.09.2021King Szczecin - Enea Zastal BC Zielona Góra 86:96
24.09.2021Twarde Pierniki Toruń - GTK Gliwice 99:85
25.09.2021Anwil Włocławek - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 77:58
25.09.2021MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 94:101
25.09.2021 g. 15:30Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard 84:86
26.09.2021Suzuki Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław 65:80
26.09.2021Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - BM Stal Ostrów Wlkp. 88:80
05.10.2021Trefl Sopot - HydroTruck Radom 80:85
5. kolejka
08.09.2021Enea Zastal BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 91:79
14.09.2021Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Trefl Sopot 70:73
30.09.2021Twarde Pierniki Toruń - PGE Spójnia Stargard 85:77
30.09.2021BM Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin 84:74
30.09.2021 g. 19:30HydroTruck Radom - Legia Warszawa 75:88
01.10.2021Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 86:82
02.10.2021GTK Gliwice - Suzuki Arka Gdynia 72:73
03.10.2021WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 74:80
6. kolejka
07.10.2021 g. 17:30Legia Warszawa - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 69:60
08.10.2021Twarde Pierniki Toruń - HydroTruck Radom 82:85
09.10.2021Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 89:79
09.10.2021Trefl Sopot - Enea Zastal BC Zielona Góra 93:89
09.10.2021GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard 110:70
10.10.2021Suzuki Arka Gdynia - Anwil Włocławek 78:83
10.10.2021King Szczecin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 81:71
10.10.2021MKS Dąbrowa Górnicza - BM Stal Ostrów Wlkp. 96:112
7. kolejka
14.10.2021HydroTruck Radom - GTK Gliwice 82:94
15.10.2021King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 99:83
15.10.2021Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 75:80
16.10.2021PGE Spójnia Stargard - Suzuki Arka Gdynia 79:64
16.10.2021Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 92:62
17.10.2021BM Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 86:78
17.10.2021 g. 18:00Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Twarde Pierniki Toruń 83:85
22.12.2021 g. 18:00Enea Zastal BC Zielona Góra - Legia Warszawa 100:66
8. kolejka
21.10.2021Suzuki Arka Gdynia - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 59:87
22.10.2021Trefl Sopot - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 81:86
22.10.2021Twarde Pierniki Toruń - Enea Zastal BC Zielona Góra 95:77
23.10.2021Anwil Włocławek - King Szczecin 80:89
23.10.2021WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 102:60
23.10.2021 g. 17:30BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 96:92
24.10.2021GTK Gliwice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 73:76
24.10.2021PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom 80:73
9. kolejka
28.10.2021Enea Zastal BC Zielona Góra - GTK Gliwice 102:82
29.10.2021HydroTruck Radom - Suzuki Arka Gdynia 85:91
29.10.2021 g. 18:00Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - PGE Spójnia Stargard 82:97
30.10.2021Twarde Pierniki Toruń - BM Stal Ostrów Wlkp. 105:98
30.10.2021 g. 15:30Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 76:83
30.10.2021WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 77:67
31.10.2021Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 90:86
31.10.2021Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - King Szczecin 77:92
10. kolejka
03.11.2021PGE Spójnia Stargard - Enea Zastal BC Zielona Góra 53:96
05.11.2021Suzuki Arka Gdynia - King Szczecin 89:65
05.11.2021GTK Gliwice - BM Stal Ostrów Wlkp. 70:122
06.11.2021 g. 20:30Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 73:87
06.11.2021Twarde Pierniki Toruń - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 102:86
07.11.2021MKS Dąbrowa Górnicza - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 82:97
07.11.2021Anwil Włocławek - Trefl Sopot 81:61
07.11.2021HydroTruck Radom - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 65:70
11. kolejka
15.09.2021WKS Śląsk Wrocław - Twarde Pierniki Toruń 68:70
14.09.2021HydroTruck Radom - Enea Zastal BC Zielona Góra 89:92
11.11.2021Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice 94:71
12.11.2021King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 83:102
13.11.2021Suzuki Arka Gdynia - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 78:66
13.11.2021Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Trefl Sopot 73:66
14.11.2021BM Stal Ostrów Wlkp. - PGE Spójnia Stargard 91:82
14.11.2021 g. 19:30Legia Warszawa - Anwil Włocławek 74:73
12. kolejka
18.11.2021Suzuki Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 81:80
19.11.2021PGE Spójnia Stargard - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 89:86
19.11.2021 g. 18:00Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Enea Zastal BC Zielona Góra 73:99
20.11.2021Trefl Sopot - King Szczecin 69:61
21.11.2021 g. 20:00Legia Warszawa - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 68:66
21.11.2021Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek 84:92
21.11.2021WKS Śląsk Wrocław - GTK Gliwice 106:74
21.11.2021HydroTruck Radom - BM Stal Ostrów Wlkp. 83:78
13. kolejka
02.12.2021Suzuki Arka Gdynia - Enea Zastal BC Zielona Góra 73:83
03.12.2021Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 86:70
03.12.2021 g. 18:00Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - BM Stal Ostrów Wlkp. 77:88
04.12.2021WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 105:90
04.12.2021Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń 77:94
04.12.2021 g. 19:30King Szczecin - Legia Warszawa 99:83
05.12.2021Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom 76:73
05.12.2021Anwil Włocławek - GTK Gliwice 95:71
14. kolejka
09.12.2021Twarde Pierniki Toruń - King Szczecin 76:69
11.12.2021 g. 19:30Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 81:78
11.12.2021Trefl Sopot - Suzuki Arka Gdynia 58:72
11.12.2021PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 95:87
11.12.2021 g. 18:00Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 73:80
12.12.2021Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - GTK Gliwice 84:74
12.12.2021HydroTruck Radom - WKS Śląsk Wrocław 64:67
16.11.2021BM Stal Ostrów Wlkp. - Enea Zastal BC Zielona Góra 105:98
15. kolejka
16.12.2021BM Stal Ostrów Wlkp. - Suzuki Arka Gdynia 98:75
16.12.2021Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Enea Zastal BC Zielona Góra 106:88
17.12.2021Anwil Włocławek - HydroTruck Radom 93:79
18.12.2021WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 84:76
18.12.2021MKS Dąbrowa Górnicza - Twarde Pierniki Toruń 98:92
18.12.2021 g. 17:30Trefl Sopot - Legia Warszawa 85:70
19.12.2021Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - PGE Spójnia Stargard 68:66
19.12.2021King Szczecin - GTK Gliwice 93:82
16. kolejka
26.12.2021Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot 73:92
26.12.2021Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - HydroTruck Radom 86:82
26.12.2021Anwil Włocławek - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 90:81
26.12.2021Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - BM Stal Ostrów Wlkp. 83:86
27.12.2021 g. 17:30Suzuki Arka Gdynia - Legia Warszawa 70:88
27.12.2021MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice 101:92
27.12.2021King Szczecin - PGE Spójnia Stargard 93:81
27.12.2021WKS Śląsk Wrocław - Enea Zastal BC Zielona Góra 85:88
17. kolejka
31.12.2021Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Suzuki Arka Gdynia 98:85
31.12.2021 g. 18:00Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 81:82
01.01.2022WKS Śląsk Wrocław - BM Stal Ostrów Wlkp. 79:69
01.01.2022HydroTruck Radom - King Szczecin 74:82
01.01.2022MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Spójnia Stargard 87:101
02.01.2022Enea Zastal BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 79:83
02.01.2022GTK Gliwice - Trefl Sopot 72:82
02.01.2022 g. 20:00Twarde Pierniki Toruń - Legia Warszawa 77:87
18. kolejka
05.01.2022Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Zastal BC Zielona Góra 80:63
06.01.2022King Szczecin - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 81:85
07.01.2022Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław 77:88
27.01.2022 g. 18:00Legia Warszawa - GTK Gliwice 86:73
08.01.2022Anwil Włocławek - BM Stal Ostrów Wlkp. 107:88
09.01.2022Suzuki Arka Gdynia - Twarde Pierniki Toruń 90:101
09.01.2022Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard 72:71
09.01.2022MKS Dąbrowa Górnicza - HydroTruck Radom 76:72
19. kolejka
12.01.2022Enea Zastal BC Zielona Góra - King Szczecin 87:71
13.01.2022 g. 18:00Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 77:68
14.01.2022GTK Gliwice - Twarde Pierniki Toruń 70:83
15.01.2022WKS Śląsk Wrocław - Suzuki Arka Gdynia 86:63
15.01.2022HydroTruck Radom - Trefl Sopot 69:76
23.03.2022 g. 20:00PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa 63:77
16.01.2022Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek 58:62
16.01.2022BM Stal Ostrów Wlkp. - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 82:83
20. kolejka
20.01.2022MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Zastal BC Zielona Góra 83:78
21.01.2022PGE Spójnia Stargard - Twarde Pierniki Toruń 80:82
09.01.2022Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 99:78
22.01.2022Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 97:89
23.01.2022Suzuki Arka Gdynia - GTK Gliwice 84:68
23.01.2022King Szczecin - BM Stal Ostrów Wlkp. 79:118
30.01.2022 g. 20:00Legia Warszawa - HydroTruck Radom 73:60
30.01.2022Trefl Sopot - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 84:86
21. kolejka
02.03.2022 g. 18:00Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa 97:107
26.01.2022HydroTruck Radom - Twarde Pierniki Toruń 72:59
27.01.2022Enea Zastal BC Zielona Góra - Trefl Sopot 91:66
28.01.2022Anwil Włocławek - Suzuki Arka Gdynia 72:82
29.01.2022WKS Śląsk Wrocław - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 96:84
29.01.2022BM Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 91:80
29.01.2022PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice 64:54
30.01.2022Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - King Szczecin 71:102
22. kolejka
04.02.2022GTK Gliwice - HydroTruck Radom 86:82
04.02.2022Twarde Pierniki Toruń - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 81:55
05.02.2022 g. 19:30Legia Warszawa - Enea Zastal BC Zielona Góra 79:85
05.02.2022MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 80:94
05.02.2022Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 83:77
06.02.2022Suzuki Arka Gdynia - PGE Spójnia Stargard 76:74
06.02.2022Trefl Sopot - BM Stal Ostrów Wlkp. 77:101
06.02.2022WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin 85:74
23. kolejka
09.02.2022Enea Zastal BC Zielona Góra - Twarde Pierniki Toruń 85:67
10.02.2022Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Suzuki Arka Gdynia 100:75
11.02.2022HydroTruck Radom - PGE Spójnia Stargard 68:87
12.02.2022MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław 87:88
13.02.2022 g. 14:00Legia Warszawa - BM Stal Ostrów Wlkp. 84:114
13.02.2022King Szczecin - Anwil Włocławek 82:76
13.02.2022Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot 105:90
13.02.2022 g. 18:00Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - GTK Gliwice 69:77
24. kolejka
03.03.2022Suzuki Arka Gdynia - HydroTruck Radom 99:78
03.03.2022GTK Gliwice - Enea Zastal BC Zielona Góra 82:89
06.03.2022 g. 17:30Legia Warszawa - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 68:87
05.03.2022BM Stal Ostrów Wlkp. - Twarde Pierniki Toruń 96:74
05.03.2022Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 89:102
05.03.2022King Szczecin - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 74:77
06.03.2022PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 80:81
06.03.2022MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 92:86
25. kolejka
10.03.2022King Szczecin - Suzuki Arka Gdynia 78:85
11.03.2022Trefl Sopot - Anwil Włocławek 82:89
08.02.2022Enea Zastal BC Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard 106:64
12.03.2022Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza 94:75
12.03.2022 g. 17:30WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 78:91
12.03.2022 g. 18:00Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - HydroTruck Radom 79:78
13.03.2022Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń 70:81
13.03.2022BM Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice 78:77
26. kolejka
17.03.2022Enea Zastal BC Zielona Góra - HydroTruck Radom 91:78
17.03.2022 g. 18:00Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Suzuki Arka Gdynia 90:76
18.03.2022GTK Gliwice - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 77:82
18.03.2022MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 77:90
19.03.2022PGE Spójnia Stargard - BM Stal Ostrów Wlkp. 61:105
19.03.2022 g. 17:30Anwil Włocławek - Legia Warszawa 94:81
20.03.2022Twarde Pierniki Toruń - WKS Śląsk Wrocław 86:95
20.03.2022Trefl Sopot - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 103:78
27. kolejka
20.01.2022Enea Zastal BC Zielona Góra - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 85:70
24.03.2022MKS Dąbrowa Górnicza - Suzuki Arka Gdynia 96:85
25.03.2022GTK Gliwice - WKS Śląsk Wrocław 61:89
26.03.2022 g. 19:30Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Legia Warszawa 96:90
26.03.2022Anwil Włocławek - Twarde Pierniki Toruń 84:78
26.03.2022Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard 97:93
27.03.2022King Szczecin - Trefl Sopot 98:73
27.03.2022BM Stal Ostrów Wlkp. - HydroTruck Radom 108:84
28. kolejka
02.02.2022Enea Zastal BC Zielona Góra - Suzuki Arka Gdynia 75:61
01.04.2022GTK Gliwice - Anwil Włocławek 62:88
01.04.2022 g. 17:30Legia Warszawa - King Szczecin 101:71
02.04.2022BM Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 99:62
02.04.2022PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław 86:73
02.04.2022MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 71:79
03.04.2022HydroTruck Radom - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 68:85
03.04.2022Twarde Pierniki Toruń - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 83:76
29. kolejka
06.04.2022Enea Zastal BC Zielona Góra - BM Stal Ostrów Wlkp. 86:85
14.03.2022Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 108:97
08.04.2022 g. 17:30MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 86:99
08.04.2022GTK Gliwice - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 76:83
09.04.2022Suzuki Arka Gdynia - Trefl Sopot 90:98
09.04.2022WKS Śląsk Wrocław - HydroTruck Radom 106:94
10.04.2022King Szczecin - Twarde Pierniki Toruń 92:87
10.04.2022Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 82:89
30. kolejka
12.04.2022PGE Spójnia Stargard - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 81:104
13.04.2022Suzuki Arka Gdynia - BM Stal Ostrów Wlkp. 73:102
13.04.2022Enea Zastal BC Zielona Góra - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 97:82
13.04.2022HydroTruck Radom - Anwil Włocławek 84:92
13.04.2022GTK Gliwice - King Szczecin 73:70
13.04.2022Twarde Pierniki Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 85:92
13.04.2022 g. 17:30Legia Warszawa - Trefl Sopot 104:109
13.04.2022 g. 18:00Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław 85:67
Grupa H - 1. kolejka
13.10.2021 g. 18:00CSM CSU Oradea - Legia Warszawa 66:76
Grupa H - 2. kolejka
20.10.2021 g. 19:00Legia Warszawa - Szolnoki Olajbanyasz 83:66
Grupa H - 3. kolejka
27.10.2021 g. 20:30Legia Warszawa - FC Porto 71:61
Grupa H - 4. kolejka
03.11.2021 g. 19:00Legia Warszawa - CSM CSU Oradea 75:68
Grupa H - 5. kolejka
10.11.2021 g. 18:00Szolnoki Olajbanyasz - Legia Warszawa 68:75
Grupa H - 6. kolejka
17.11.2021 g. 19:45FC Porto - Legia Warszawa 81:82
Grupa I - 1. kolejka
08.12.2021 g. 18:00Legia Warszawa - Parma Basket Perm 70:72
Grupa I - 2. kolejka
15.12.2021 g. 20:30ZZ Leiden - Legia Warszawa 78:90
Grupa I - 3. kolejka
23.01.2022 g. 18:00medi Bayreuth - Legia Warszawa 88:95
Grupa I - 4. kolejka
15.02.2022 g. 15:30Parma Basket Perm - Legia Warszawa 67:78
Grupa I - 5. kolejka
02.02.2022 g. 17:30Legia Warszawa - ZZ Leiden 59:77
Grupa I - 6. kolejka
09.02.2022 g. 17:30Legia Warszawa - medi Bayreuth 80:55
1/4 finału
09.03.2022 g. 18:15Legia Warszawa - Unahotels Reggio Emilia 68:71
16.03.2022 g. 20:30Unahotels Reggio Emilia - Legia Warszawa 80:75
Play-off - 1/4 finału
18.04.2022 g. 19:30BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 78:82
20.04.2022 g. 18:30BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 64:67
24.04.2022 g. 19:30Legia Warszawa - BM Stal Ostrów Wlkp. 85:81
Play-off - 1/2 finału
04.05.2022 g. 17:30Anwil Włocławek - Legia Warszawa 79:83
06.05.2022 g. 17:30Anwil Włocławek - Legia Warszawa 71:77
09.05.2022 g. 17:30Legia Warszawa - Anwil Włocławek 87:77
Play-off - finał
17.05.2022 g. 20:40WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 76:72
19.05.2022 g. 20:40WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 85:88
22.05.2022 g. 20:40Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 74:81
24.05.2022 g. 20:40Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 63:66
27.05.2022 g. 20:40WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 90:77
Tabela EBL
Drużyna Mecze Punkty
1.Legia Warszawa12
2.Polski Cukier Pszczółka Start Lublin12
3.Trefl Sopot12
4.Grupa Sierleccy Czarni Słupsk12
5.Twarde Pierniki Toruń11
6.Suzuki Arka Gdynia11
pełna tabela
NAJBLIŻSZY MECZ
  • Basketball Champions League
    03.10.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    07.10.2022

    ?

    ?
  • Basketball Champions League
    11.10.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    16.10.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    22.10.2022

    ?

    ?
  • Basketball Champions League
    26.10.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    30.10.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    05.11.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    19.11.2022

    ?

    ?
  • Basketball Champions League
    22.11.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    27.11.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    02.12.2022

    ?

    ?
  • Basketball Champions League
    06.12.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    11.12.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    15.12.2022

    ?

    ?
  • Basketball Champions League
    20.12.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    23.12.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    01.01.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    08.01.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    14.01.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    21.01.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    28.01.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    05.02.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    11.02.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    05.03.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    10.03.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    16.03.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    24.03.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    31.03.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    07.04.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    16.04.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    20.04.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    29.04.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    03.05.2023

    ?

    ?
OSTATNI MECZ
  • Energa Basket Liga
    07.10.2018

    67

    81
  • Energa Basket Liga
    13.10.2018

    68

    77
  • Energa Basket Liga
    20.10.2018

    79

    69
  • Energa Basket Liga
    28.10.2018

    75

    70
  • Energa Basket Liga
    03.11.2018

    86

    92
  • Energa Basket Liga
    10.11.2018

    68

    63
  • Energa Basket Liga
    17.11.2018

    72

    94
  • Energa Basket Liga
    24.11.2018

    72

    103
  • Energa Basket Liga
    09.12.2018

    87

    82
  • Energa Basket Liga
    15.12.2018

    90

    67
  • Energa Basket Liga
    22.12.2018

    86

    78
  • Energa Basket Liga
    30.12.2018

    74

    80
  • Energa Basket Liga
    02.01.2019

    59

    76
  • Energa Basket Liga
    06.01.2019

    86

    71
  • Energa Basket Liga
    13.01.2019

    91

    76
  • Energa Basket Liga
    19.01.2019

    83

    78
  • Energa Basket Liga
    26.01.2019

    84

    62
  • Energa Basket Liga
    03.02.2019

    78

    85
  • Energa Basket Liga
    10.02.2019

    80

    72
  • Suzuki Puchar Polski
    14.02.2019

    67

    74
  • Energa Basket Liga
    02.03.2019

    75

    58
  • Energa Basket Liga
    08.03.2019

    94

    80
  • Energa Basket Liga
    16.03.2019

    76

    72
  • Energa Basket Liga
    19.03.2019

    89

    75
  • Energa Basket Liga
    23.03.2019

    94

    72
  • Energa Basket Liga
    30.03.2019

    79

    69
  • Energa Basket Liga
    07.04.2019

    85

    88
  • Energa Basket Liga
    14.04.2019

    75

    77
  • Energa Basket Liga
    17.04.2019

    100

    96
  • Energa Basket Liga
    20.04.2019

    84

    67
  • Energa Basket Liga
    28.04.2019

    102

    97
  • Energa Basket Liga
    02.05.2019

    79

    75
  • Energa Basket Liga
    04.05.2019

    109

    87
  • Energa Basket Liga
    07.05.2019

    97

    91
  • Energa Basket Liga
    09.05.2019

    100

    94
  • Energa Basket Liga
    12.05.2019

    94

    75
  • Liga Mistrzów
    17.09.2019

    79

    81
  • Liga Mistrzów
    20.09.2019

    85

    83
  • Liga Mistrzów
    26.09.2019

    61

    74
  • Liga Mistrzów
    29.09.2019

    78

    63
  • Energa Basket Liga
    02.10.2019

    79

    70
  • Energa Basket Liga
    08.10.2019

    87

    94
  • Energa Basket Liga
    13.10.2019

    69

    71
  • Energa Basket Liga
    17.10.2019

    103

    64
  • FIBA Europe Cup
    23.10.2019

    86

    55
  • Energa Basket Liga
    26.10.2019

    76

    90
  • FIBA Europe Cup
    30.10.2019

    74

    60
  • Energa Basket Liga
    03.11.2019

    95

    103
  • FIBA Europe Cup
    06.11.2019

    83

    84
  • Energa Basket Liga
    10.11.2019

    95

    87
  • FIBA Europe Cup
    13.11.2019

    112

    105
  • Energa Basket Liga
    17.11.2019

    81

    66
  • FIBA Europe Cup
    20.11.2019

    68

    78
  • Energa Basket Liga
    23.11.2019

    77

    81
  • FIBA Europe Cup
    27.11.2019

    77

    74
  • Energa Basket Liga
    30.11.2019

    71

    69
  • Energa Basket Liga
    05.12.2019

    71

    92
  • Energa Basket Liga
    10.12.2019

    95

    94
  • Energa Basket Liga
    19.12.2019

    71

    98
  • Energa Basket Liga
    29.12.2019

    79

    84
  • Energa Basket Liga
    04.01.2020

    75

    104
  • Energa Basket Liga
    12.01.2020

    92

    85
  • Energa Basket Liga
    18.01.2020

    105

    79
  • Energa Basket Liga
    24.01.2020

    96

    87
  • Energa Basket Liga
    29.01.2020

    89

    97
  • Energa Basket Liga
    07.02.2020

    79

    76
  • Suzuki Puchar Polski
    13.02.2020

    58

    85
  • Energa Basket Liga
    29.02.2020

    90

    83
  • Energa Basket Liga
    08.03.2020

    111

    89
  • Energa Basket Liga
    30.08.2020

    79

    57
  • Energa Basket Liga
    05.09.2020

    90

    73
  • Energa Basket Liga
    08.09.2020

    98

    83
  • Energa Basket Liga
    17.09.2020

    98

    81
  • Energa Basket Liga
    23.09.2020

    84

    64
  • Energa Basket Liga
    29.09.2020

    77

    73
  • Energa Basket Liga
    03.10.2020

    86

    78
  • Energa Basket Liga
    08.10.2020

    76

    69
  • Energa Basket Liga
    16.10.2020

    90

    97
  • Energa Basket Liga
    24.10.2020

    89

    73
  • Energa Basket Liga
    31.10.2020

    79

    82
  • Energa Basket Liga
    05.11.2020

    78

    72
  • Energa Basket Liga
    15.11.2020

    73

    68
  • Energa Basket Liga
    20.11.2020

    95

    85
  • Energa Basket Liga
    06.12.2020

    60

    70
  • Energa Basket Liga
    13.12.2020

    71

    70
  • Energa Basket Liga
    19.12.2020

    89

    79
  • Energa Basket Liga
    23.12.2020

    94

    102
  • Energa Basket Liga
    01.01.2021

    78

    85
  • Energa Basket Liga
    07.01.2021

    73

    79
  • Energa Basket Liga
    12.01.2021

    85

    75
  • Energa Basket Liga
    17.01.2021

    85

    76
  • Energa Basket Liga
    23.01.2021

    83

    92
  • Energa Basket Liga
    29.01.2021

    104

    93
  • Energa Basket Liga
    07.02.2021

    89

    81
  • Suzuki Puchar Polski
    12.02.2021

    56

    92
  • Energa Basket Liga
    26.02.2021

    74

    72
  • Energa Basket Liga
    05.03.2021

    74

    81
  • Energa Basket Liga
    11.03.2021

    67

    69
  • Energa Basket Liga
    17.03.2021

    80

    89
  • Energa Basket Liga
    28.03.2021

    137

    43
  • Energa Basket Liga
    01.04.2021

    99

    91
  • Energa Basket Liga
    03.04.2021

    90

    67
  • Energa Basket Liga
    06.04.2021

    88

    81
  • Energa Basket Liga
    08.04.2021

    72

    79
  • Energa Basket Liga
    14.04.2021

    80

    85
  • Energa Basket Liga
    15.04.2021

    67

    80
  • Energa Basket Liga
    17.04.2021

    95

    87
  • Energa Basket Liga
    22.04.2021

    84

    72
  • Energa Basket Liga
    24.04.2021

    84

    73
  • Energa Basket Liga
    25.04.2021

    85

    86
  • Energa Basket Liga
    04.09.2021

    79

    59
  • Energa Basket Liga
    12.09.2021

    105

    68
  • Energa Basket Liga
    16.09.2021

    78

    75
  • Energa Basket Liga
    25.09.2021

    84

    86
  • Energa Basket Liga
    30.09.2021

    75

    88
  • Energa Basket Liga
    07.10.2021

    69

    60
  • FIBA Europe Cup
    13.10.2021

    66

    76
  • FIBA Europe Cup
    20.10.2021

    83

    66
  • Energa Basket Liga
    23.10.2021

    96

    92
  • FIBA Europe Cup
    27.10.2021

    71

    61
  • Energa Basket Liga
    30.10.2021

    76

    83
  • FIBA Europe Cup
    03.11.2021

    75

    68
  • Energa Basket Liga
    06.11.2021

    73

    87
  • FIBA Europe Cup
    10.11.2021

    68

    75
  • Energa Basket Liga
    14.11.2021

    74

    73
  • FIBA Europe Cup
    17.11.2021

    81

    82
  • Energa Basket Liga
    21.11.2021

    68

    66
  • Energa Basket Liga
    04.12.2021

    99

    83
  • FIBA Europe Cup
    08.12.2021

    70

    72
  • Energa Basket Liga
    11.12.2021

    81

    78
  • FIBA Europe Cup
    15.12.2021

    78

    90
  • Energa Basket Liga
    18.12.2021

    85

    70
  • Energa Basket Liga
    22.12.2021

    100

    66
  • Energa Basket Liga
    27.12.2021

    70

    88
  • Energa Basket Liga
    02.01.2022

    77

    87
  • FIBA Europe Cup
    23.01.2022

    88

    95
  • Energa Basket Liga
    27.01.2022

    86

    73
  • Energa Basket Liga
    30.01.2022

    73

    60
  • FIBA Europe Cup
    02.02.2022

    59

    77
  • Energa Basket Liga
    05.02.2022

    79

    85
  • FIBA Europe Cup
    09.02.2022

    80

    55
  • Energa Basket Liga
    13.02.2022

    84

    114
  • FIBA Europe Cup
    15.02.2022

    67

    78
  • Energa Basket Liga
    02.03.2022

    97

    107
  • Energa Basket Liga
    06.03.2022

    68

    87
  • FIBA Europe Cup
    09.03.2022

    68

    71
  • Energa Basket Liga
    12.03.2022

    78

    91
  • FIBA Europe Cup
    16.03.2022

    80

    75
  • Energa Basket Liga
    19.03.2022

    94

    81
  • Energa Basket Liga
    23.03.2022

    63

    77
  • Energa Basket Liga
    26.03.2022

    96

    90
  • Energa Basket Liga
    01.04.2022

    101

    71
  • Energa Basket Liga
    08.04.2022

    86

    99
  • Energa Basket Liga
    13.04.2022

    104

    109
  • Energa Basket Liga
    18.04.2022

    78

    82
  • Energa Basket Liga
    20.04.2022

    64

    67
  • Energa Basket Liga
    24.04.2022

    85

    81
  • Energa Basket Liga
    04.05.2022

    79

    83
  • Energa Basket Liga
    06.05.2022

    71

    77
  • Energa Basket Liga
    09.05.2022

    87

    77
  • Energa Basket Liga
    17.05.2022

    76

    72
  • Energa Basket Liga
    19.05.2022

    85

    88
  • Energa Basket Liga
    22.05.2022

    74

    81
  • Energa Basket Liga
    24.05.2022

    63

    66
  • Energa Basket Liga
    27.05.2022

    90

    77
  • Energa Basket Liga
    22.09.2022

    72

    83
  • Energa Basket Liga
    07.10.2018

    67

    81

Sponsor Strategiczny
Partner strategiczny
Partner główny
Sponsor
Sponsor główny Akademii
Partner Tytularny drużyn II ligi, U19 i U17
Sponsor Strategiczny Programu Rozwoju Koszykarskich Talentów
Partnerzy
Partnerzy medialni


Adres

ul. Łazienkowska 3
00-449 Warszawa

Legia Warszawa Koszykówka