Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki..
AKCEPTUJĘ

Rywale i terminarz Legii II Warszawa

Autor: Radosław Kaczmarski Fot. Katarzyna Koźlik 2018-08-07 12:05

Nasz drugoligowy zespół rezerw poznał rywali z którymi przyjdzie mu rywalizować w grupie B II ligi. Opublikowano również terminarz gier i system rozgrywek.

W grupie B II ligi Legia II Warszawa znalazła się m.in. razem z trzema innymi zespołami ze stolicy (KK Warszawa, Dziki Warszawa oraz MUKS Hutnik Warszawa), spadkowiczem z I ligi (Siarka Tarnobrzeg) i beniaminkiem z Nadarzyna (GLKS). Z dzikiej karty skorzystał Sokół Ostrów Mazowiecka, który uległ naszemu zespołowi w fazie play-out poprzedniego sezonu.  

 

Grupa B II ligi liczy 14 zespołów, po rundzie zasadniczej (każdy z każdym, mecz i rewanż) najlepsza ósemka awansuje do rozgrywek play-off o awans do I ligi. Drużyny, które zajmą miejsca 9-10  kończą rywalizację w sezonie, a te które zajmą miejsca 11-14 będą uczestniczyć w play-out, czyli walce o uniknięcie spadku do III ligi.

 

Pierwszy mecz naszych rezerw zaplanowano na 29 września - tego dnia nasze rezerwy podejmą zespół Stali Stalowa Wola.

Oto kompletny terminarz Legii II Warszawa w sezonie 2018/19:

 

1. kolejka (29.09.2018): Legia II Warszawa - ZKS Stal Stalowa Wola

2. kolejka (6.10.2018): Siarka Tarnobrzeg - Legia II Warszawa

3. kolejka (13.10.2018): Legia II Warszawa - TBV Start II Lublin

4. kolejka (20.10.2018): Sokół Ostrów Mazowiecka - Legia II Warszawa

5. kolejka (24.10.2018): Legia II Warszawa - Dziki Warszawa

6. kolejka (27.10.2018): Żubry Leo-Sped Białystok - Legia II Warszawa

7. kolejka (7.11.2018): Legia II Warszawa - Rosa Sport Radom

8. kolejka (10.11.2018): ŁKS AZS UŁ SG Łódź - Legia II Warszawa

9. kolejka (17.11.2018): Legia II Warszawa - KK Warszawa

10. kolejka (24.11.2018): Tur Basket Bielsk Podlaski - Legia II Warszawa

11. kolejka (1.12.2018): Legia II Warszawa - GLKS Nadarzyn

12. kolejka (8.12.2018): Legia II Warszawa - MUKS Hutnik Warszawa

13. kolejka (15.12.2018): AZS UMCS Lublin - Legia II Warszawa

14. kolejka (22.12.2018): ZKS Stal Stalowa Wola - Legia II Warszawa

15. kolejka (5.01.2019): Legia II Warszawa - Siarka Tarnobrzeg

16. kolejka (12.01.2019): TBV Start II Lublin - Legia II Warszawa

17. kolejka (19.01.2019): Legia II Warszawa -  Sokół Ostrów Mazowiecka

18. kolejka (23.01.2019): Dziki Warszawa - Legia II Warszawa

19. kolejka (26.01.2019): Legia II Warszawa  - Żubry Leo-Sped Białystok

20. kolejka (2.02.2019): Rosa Sport Radom - Legia II Warszawa

21. kolejka (9.02.2019): Legia II Warszawa  - ŁKS AZS UŁ SG Łódź

22. kolejka (16.02.2019): KK Warszawa  - Legia II Warszawa

23. kolejka (23.02.2019): Legia II Warszawa - Tur Basket Bielsk Podlaski

24. kolejka (2.03.2019): GLKS Nadarzyn - Legia II Warszawa

25. kolejka (9.03.2019): MUKS Hutnik Warszawa - Legia II Warszawa

26. kolejka (17.03.2019): Legia II Warszawa - AZS UMCS Lublin



Komentarze

Sponsorzy i partnerzy

Partner główny
Sponsor główny
Sponsor oficjalny
Sponsor
Sponsor Akademii
Partnerzy