AKCEPTUJĘ

U-20: Legia Warszawa 67:87 Śląsk Wrocław

Autor: Radosław Kaczmarski Fot. Jacek Prondzynski 2019-02-08 22:30

W pierwszym meczu legionistów w ramach turnieju półfinałowego mistrzostw Polski U20 legioniści nie zdołali pokonać wrocławskiego Śląska.

Pierwsza kwarta miała wyrównany przebieg, wrocławianie prowadzili do przerwy róznicą 11 punktów, ale to po powrocie z szatni w zasadzie przypieczetowali swoje zwycięstwo. Trzecią kwartę nasz zespół przegrał 14:29 i już do końca spotkania nie zdołał zniwelować znacząco swojej straty. Ostatecznie podopieczni trenera Macieja Jamrozika przegrali ze Śląskiem 67:87. Jutro o 15:15 nasz zespoł zmierzy się ze Startem Lublin.

Legia Warszawa - Exact Systems Śląsk Wrocław  67:87  (18:22, 12:19, 14:29, 23:17)

Legia: Dawid Sączewski* 18(1), Michał Kucharski* 13(3), Cezary Karpik* 12(1), Mohamed Abdelaal 9, Patryk Łysiak 5(1), Patryk Atanowicz 5(1), Jakub Sadowski* 2, Artur Skowroński* 2, Michał Sakowski 1, Daniel Majewski 0, Jakub Janik 0, Rafał Banasiak -.

Trener: Maciej Jamrozik

Śląsk: Jan Malesa* 24(3), Kacper Gordon* 22(4), Igor Kozłowski 20(1), Maksymilian Zagórski* 12(2), Kacper Marchewka 5, Aleks Żmijak* 2, Marek Mitman 1, Jakub Kuczyc 1, Jakub Lewandowski 0, Maciej Majcherek 0, Dawid Szulc* 0, Anton Azimka 0.

Trener: Tomasz Jankowski, as. Jacek Krzykała