Członkowie

Członkami Klubu Biznesowego są:

Fracht FWO Polska

to operator logistyczny dla przemysłu. Oferuje pełen wachlarz usług, od transportów drogowych, po skomplikowane projekty np. związane z dostawami na budowę bloków energetycznych. W realizacji zleceń, firma wykorzystuje różne środki i gałęzie transportu – drogowy, lotniczy, morski i kolejowy. Obsługuje ładunki ponadgabarytowe, kontenerowe, całopojazdowe (FTL) i częściowe (LTL), chłodnicze. Do grona klientów Fracht FWO należą przedsiębiorstwa z energetyki, przemysłu ciężkiego, chemicznego, branży automotive oraz FMCG i farmaceutycznej. Korzystając z potencjału sieci partnerów Grupy Fracht, polska spółka realizuje dostawy do wszystkich krajów na świecie.

GRAND CATERING

Grand Catering to firma wyodrębniona w 2008 roku z działalności gastronomicznej prowadzonej przez restaurację Prowansja, a następnie Tłusta Gęś w Warszawie. Rozwiązania dopasowane są do miejsca, budżetu oraz charakteru imprezy. Menu jak i aranżacje tworzone są indywidualnie w oparciu o wizję i zapotrzebowanie Klientów.

S.A.M.I. ARCHITEKCI

Pracownia powstała w 1999 roku. Od początku istnienia wykazywała się dynamicznym rozwojem i wysokim poziomem świadczonych usług. Firma oferuje wielobranżowe usługi projektowe, w szczególności projekty budynków użyteczności publicznej, biurowych, zespołów mieszkaniowych jednorodzinnych i wielorodzinnych, domów jednorodzinnych, architektury przemysłowej, adaptacje i rozbudowy budynków istniejących.

POMPAX

Pompax to solidne korzenie, pasja i profesjonalizm. Spółka została założona w 1992 roku w Lesznie, a jej pierwszym właścicielem była Leszczyńska Fabryka Pomp - LFP. Początkowo Pompax pełnił rolę składu celnego pomp Grundfos w Polsce. Wieloletnia współpraca z liderami branży zdeterminowała stosowanie najwyższych standardów w zakresie jakości dostarczanych produktów i usług.

Emmerson Evaluation

Emmerson Evaluation to największa polska firma na rynku profesjonalnych usług z zakresu wycen nieruchomości działająca na terenie całego kraju dzięki rozbudowanej sieci oddziałów w najbardziej strategicznych miastach: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Sopocie oraz Łodzi. Wspieramy inwestorów na każdym etapie analizy nieruchomości – od realizacji wycen na potrzeby zakupu i finansowania, raportów due diligence, weryfikacji konkurencyjności projektów, tworzenia biznes planów, project monitoringu aż po oszacowanie wartości na potrzeby sprzedaży. W ciągu 13 lat istnienia wypracowaliśmy rozpoznawalną markę i pozycję lidera branży. Obszar naszych działań obejmuje zarówno rynek obiektów komercyjnych jak i mieszkaniowych.

TEMPCOLD Sp. z o.o.

TEMPCOLD Sp. z o.o. dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie klimatyzacji, chłodnictwa i ogrzewnictwa. Firma od 2006 należy do szwedzkiej grupy Ahlsell, największej siedzi hurtowni instalacyjnych w Skandynawii. Zapewnia: Sprzedaż, wsparcie projektowe, dostawy urządzeń HVACR, wsparcie dla instalatorów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Szeroka gama: urządzeń, materiałów oraz akcesoriów instalacyjnych pozwala przedstawiać kompleksową ofertę na dostawę urządzeń, jak również wsparcie w wykonanie instalacji w oparciu o marki INNOVA, HITACHI, PANASONIC, CIAT, THERMOCOLD, REFTECO i wiele innych.

 

PACZUSKI & TAUDUL

od lat jest jedną z największych, niezależnych kancelarii podatkowych w Polsce. Świadczy usługi klientom ze wszystkich sektorów gospodarki, oferując im kompleksowe doradztwo podatkowe w zakresie wszystkich branż i specjalizacji. Sieć powiązań i relacji biznesowych z zagranicznymi kancelariami podatkowymi pozwala świadczyć usługi doradcze zarówno dla polskich przedsiębiorców zainteresowanych operowaniem na rynku międzynarodowym, jak i przedsiębiorców zagranicznych planujących inwestycje w Polsce.

 

MARVIPOL DEVELOPMENT S.A.

jest jednym z wiodących polskich deweloperów. Spółka prowadzi działalność – za pośrednictwem spółek celowych – w dwóch podstawowych segmentach: mieszkaniowym, w ramach którego realizuje projekty budownictwa wielorodzinnego oraz magazynowym, inwestując w budowę i komercjalizację, a następnie sprzedając skomercjalizowane projekty. Rodzimym i podstawowym rynkiem prowadzenia przez Marvipol Development działalności w segmencie mieszkaniowym jest Warszawa, gdzie Marvipol  zbudował mocną pozycję i rozpoznawalną markę, kojarzoną z ponadczasową architekturą, kompleksowym zagospodarowaniem terenu oraz wysoką jakością i solidnością wykonania.

 

SALIRE

jest kancelarią wyspecjalizowaną w obszarze prawa upadłościowego i naprawczego.  Z powodzeniem świadczy usługi bieżącego doradztwa dla przedsiębiorców w ich codziennej działalności. Swoją ofertę kieruje również do osób fizycznych zagrożonych niewypłacalnością, jak również do przedsiębiorców, którym grozi widmo upadłości. Kancelaria zajmuje się również restrukturyzacją firm, wykupem wierzytelności, negocjacjami z dłużnikami i wierzycielami oraz doradztwem inwestycyjnym.

 

STRÖER POLSKA

to lider na rynku reklamy w Polsce. Na ofertą firmy składają się: sieć nośników OOH - ok. 15 000 powierzchni w całej Polsce, ponad 2000 ekranów cyfrowych oraz wyjątkowa przestrzeń reklamowa Warszawskiego Metra, której są wyłącznym dysponentem. Zapewniają pełną obsługę od planowania kampanii, przez realizację, po raportowanie i pomiar wyników. Dzięki bliskiej współpracy specjalistów z różnych dziedzin reklamy OOH i digital, Ströer oferuje zintegrowane kampanie, w których poszczególne kanały dotarcia przenikają się i uzupełniają. Rozwijają projekty w obszarze reklamy digital, takie jak AdReport – najpopularniejsze narzędzie do monitoringu reklamy online.

 

ARENART FOREVER

to polska, rodzinna marka jubilerska, założona w 2007 roku. Projektuje niespotykaną biżuterię w limitowanych kolekcjach, o wysokiej jakości. Powstała z chęci stworzenia biżuterii brylantowej dla każdego. Słowo, które najlepiej opisuje markę to FOREVER. Jest ono zarówno częścią nazwy firmy, jak i filozofii, ponieważ biżuteria jest na zawsze. Celem ArenArt jest towarzyszenie klientom w najpiękniejszych momentach życia, podczas zaręczyn, ślubu, narodzin dziecka, słów miłości.

 

Browar Błonie

Browar Błonie to jeden z najnowocześniejszych browarów w Europie oparty na wiedzy specjalistów zajmujących się warzeniem najlepszego piwa. Profesjonalne i nowoczesne urządzenia stworzone na specjalne zamówienie pozwalają tworzyć produkty według ściśle określonych receptur i oferować klientom najwyższą jakość oraz pewność, że każda warka będzie smakować dokładnie tak samo.

My Company Polska

jest najlepszym i najszybciej rosnącym pismem biznesowym w Polsce. Jest Strefą Ludzi Przedsiębiorczych. Inspiruje, pokazuje różne strategie biznesowe, edukuje. Trafi do ludzi, którzy są przedsiębiorczy, niezależnie czy prowadzą własny biznes, czy są częścią większej korporacji. Grupą docelową są: właściciele firm, menadżerowie, zarządzający, ludzie świadomi swojego celu, chcący się rozwijać, aspirujący, ambitni, dynamiczni, pogłębiający swoją wiedzę i ciekawość świata.

TM Flota

 

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie. Firma zajmuje się motoryzacją już od 1982 roku. Na rynek usług CFM (Car Fleet Management) wkroczyła w 2003 roku. Od samego początku specjalizowała się w świadczeniu usług na bazie marki Toyota, jednak z biegiem czasu poszerzyła wachlarz oferowanych marek o niemal wszystkie dostępne na rynku.

MetroMedica

MetroMedica świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Firma zapewnia transporty chorych na terenie Polski i Europy z doświadczonym personelem medycznym oraz gwarantuje zabezpieczenie medyczne imprez takich jak: wydarzenia sportowe, kulturalne, koncerty, pikniki rodzinne i inne odbywające się zarówno w obiektach zamkniętych jak i otwartych.

MetroMedica

MetroMedica świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Firma zapewnia transporty chorych na terenie Polski i Europy z doświadczonym personelem medycznym oraz gwarantuje zabezpieczenie medyczne imprez takich jak: wydarzenia sportowe, kulturalne, koncerty, pikniki rodzinne i inne odbywające się zarówno w obiektach zamkniętych jak i otwartych.

Profbud

Profbud to firma deweloperska z polskim kapitałem, która stawia na najwyższą jakość realizowanych projektów mieszkaniowych. Oferuje swoim Klientom mieszkania „szyte na miarę”. W ciągu 8 lat swojej działalności spółka zrealizowała wysokiej jakości projekty w atrakcyjnych lokalizacjach. Wszystkie inwestycje Profbudu charakteryzują się sprawdzonymi rozwiązaniami architektonicznymi, wysokiej klasy materiałami, nowoczesnymi technologiami oraz nieszablonowym designem.

Toyota

Toyota to japońska myśl technologiczna, łącząca niezawodność, bezpieczeństwo i ekologię. Od wielu lat konsekwentnie zdobywa liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia. W tegorocznym raporcie TÜV zostało uwzględnionych 19 modeli  aut. Toyota zajęła miejsce w pierwszej dziesiątce najbardziej bezawaryjnych samochodów aż w pięciu kategoriach.


 

ŁUKASZ SEKUŁA

Wiceprezes Sekcji Koszykówki Legii Warszawa

tel. +48 666 306 406

lukasz.sekula@legiakosz.com

NAJBLIŻSZY MECZ
 • Orlen Basket Liga
  01.12.2023

  ?

  ?
 • FIBA Europe Cup
  06.12.2023

  ?

  ?
 • Orlen Basket Liga
  10.12.2023

  ?

  ?
 • FIBA Europe Cup
  13.12.2023

  ?

  ?
 • Orlen Basket Liga
  16.12.2023

  ?

  ?
 • Orlen Basket Liga
  26.12.2023

  ?

  ?
 • Orlen Basket Liga
  30.12.2023

  ?

  ?
 • Orlen Basket Liga
  03.01.2024

  ?

  ?
 • FIBA Europe Cup
  10.01.2024

  ?

  ?
 • Orlen Basket Liga
  13.01.2024

  ?

  ?
 • Orlen Basket Liga
  21.01.2024

  ?

  ?
 • FIBA Europe Cup
  24.01.2024

  ?

  ?
 • Orlen Basket Liga
  29.01.2024

  ?

  ?
 • FIBA Europe Cup
  31.01.2024

  ?

  ?
 • Orlen Basket Liga
  03.02.2024

  ?

  ?
 • FIBA Europe Cup
  07.02.2024

  ?

  ?
 • Orlen Basket Liga
  10.02.2024

  ?

  ?
 • Orlen Basket Liga
  02.03.2024

  ?

  ?
 • Orlen Basket Liga
  09.03.2024

  ?

  ?
 • Orlen Basket Liga
  16.03.2024

  ?

  ?
 • Orlen Basket Liga
  23.03.2024

  ?

  ?
 • Orlen Basket Liga
  30.03.2024

  ?

  ?
 • Orlen Basket Liga
  06.04.2024

  ?

  ?
 • Orlen Basket Liga
  13.04.2024

  ?

  ?
 • Orlen Basket Liga
  20.04.2024

  ?

  ?
 • Orlen Basket Liga
  27.04.2024

  ?

  ?
OSTATNI MECZ
 • Orlen Basket Liga
  22.09.2023

  90

  72
 • Basketball Champions League
  26.09.2023

  70

  59
 • Basketball Champions League
  28.09.2023

  66

  74
 • Orlen Basket Liga
  06.10.2023

  82

  80
 • Orlen Basket Liga
  11.10.2023

  61

  62
 • Orlen Basket Liga
  14.10.2023

  81

  87
 • FIBA Europe Cup
  18.10.2023

  85

  62
 • Orlen Basket Liga
  21.10.2023

  71

  53
 • FIBA Europe Cup
  25.10.2023

  77

  86
 • Orlen Basket Liga
  28.10.2023

  87

  67
 • FIBA Europe Cup
  01.11.2023

  90

  79
 • Orlen Basket Liga
  04.11.2023

  91

  84
 • FIBA Europe Cup
  08.11.2023

  85

  89
 • Orlen Basket Liga
  11.11.2023

  77

  69
 • FIBA Europe Cup
  15.11.2023

  74

  63
 • Orlen Basket Liga
  18.11.2023

  87

  78
 • FIBA Europe Cup
  22.11.2023

  93

  74
 • Energa Basket Liga
  07.10.2018

  67

  81
Tabela EBL
Drużyna Mecze Punkty
1.Anwil Włocławek816
2.Polski Cukier Start Lublin916
3.King Szczecin915
4.PGE Spójnia Stargard915
5.Trefl Sopot914
6.Arged BM Stal Ostrów Wlkp.914
pełna tabela

Sponsor Strategiczny
Partner strategiczny
Partner główny
Sponsor
Sponsor główny Akademii
Partner Tytularny drużyn II ligi, U19 i U17
Sponsor Strategiczny projektów młodzieżowych
Sponsor Strategiczny Programu Rozwoju Koszykarskich Talentów
Partner Wydarzeń
Partnerzy
Patrner techniczny
Partnerzy medialni


Adres

ul. Łazienkowska 3
00-449 Warszawa

Legia Warszawa Koszykówka