Orlen Basket Liga 2023/2024

Wybierz rozgrywki:

1. kolejka
22.09.2023 g. 20:30Legia Warszawa - Enea Zastal BC Zielona Góra 90:72
23.09.2023Dziki Warszawa - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 86:65
23.09.2023Tauron GTK Gliwice - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 73:84
23.09.2023Polski Cukier Start Lublin - Arriva Twarde Pierniki Toruń 102:85
23.09.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - PGE Spójnia Stargard 61:81
23.09.2023MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław 82:80
23.09.2023King Szczecin - Sewertronics Sokół Łańcut 85:79
23.09.2023Anwil Włocławek - Trefl Sopot 91:83
2. kolejka
30.09.2023Arriva Twarde Pierniki Toruń - Enea Zastal BC Zielona Góra 85:74
30.09.2023Trefl Sopot - Polski Cukier Start Lublin 73:82
30.09.2023Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - PGE Spójnia Stargard 86:96
30.09.2023Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 106:77
30.09.2023Sewertronics Sokół Łańcut - Anwil Włocławek 64:88
30.09.2023MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 103:101
30.09.2023WKS Śląsk Wrocław - Tauron GTK Gliwice 80:75
11.10.2023 g. 20:00Legia Warszawa - Dziki Warszawa 61:62
3. kolejka
07.10.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - Trefl Sopot 85:97
07.10.2023Arriva Twarde Pierniki Toruń - Dziki Warszawa 72:80
06.10.2023 g. 17:30Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Legia Warszawa 82:80
07.10.2023King Szczecin - Tauron GTK Gliwice 112:86
07.10.2023PGE Spójnia Stargard - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 65:62
07.10.2023WKS Śląsk Wrocław - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 88:79
07.10.2023Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 97:91
07.10.2023Polski Cukier Start Lublin - Sewertronics Sokół Łańcut 99:83
4. kolejka
14.10.2023Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 89:79
14.10.2023 g. 17:30PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa 81:87
14.10.2023Trefl Sopot - Dziki Warszawa 96:85
14.10.2023MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Start Lublin 112:87
14.10.2023Arriva Twarde Pierniki Toruń - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 83:82
14.10.2023Tauron GTK Gliwice - Anwil Włocławek 77:88
14.10.2023WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin 60:83
14.10.2023Sewertronics Sokół Łańcut - Enea Zastal BC Zielona Góra 88:89
5. kolejka
21.10.2023Dziki Warszawa - Sewertronics Sokół Łańcut 93:85
21.10.2023Trefl Sopot - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 81:90
21.10.2023Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - King Szczecin 84:103
21.10.2023PGE Spójnia Stargard - Arriva Twarde Pierniki Toruń 73:84
21.10.2023Polski Cukier Start Lublin - Tauron GTK Gliwice 100:93
21.10.2023MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Zastal BC Zielona Góra 100:93
21.10.2023Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 80:74
21.10.2023 g. 17:30Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 71:53
6. kolejka
28.10.2023Tauron GTK Gliwice - Enea Zastal BC Zielona Góra 90:92
28.10.2023Polski Cukier Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław 102:85
28.10.2023Sewertronics Sokół Łańcut - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 88:74
28.10.2023MKS Dąbrowa Górnicza - Dziki Warszawa 116:83
28.10.2023King Szczecin - Anwil Włocławek 92:93
28.10.2023 g. 15:30Legia Warszawa - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 87:67
28.10.2023Arriva Twarde Pierniki Toruń - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 57:76
28.10.2023PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot 80:73
7. kolejka
04.11.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza 92:90
04.11.2023Dziki Warszawa - Tauron GTK Gliwice 87:88
04.11.2023Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 70:71
04.11.2023Anwil Włocławek - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
04.11.2023King Szczecin - Polski Cukier Start Lublin 81:85
04.11.2023WKS Śląsk Wrocław - Enea Zastal BC Zielona Góra 77:66
04.11.2023Sewertronics Sokół Łańcut - PGE Spójnia Stargard 73:86
04.11.2023 g. 15:30Legia Warszawa - Arriva Twarde Pierniki Toruń 91:84
8. kolejka
11.11.2023Sewertronics Sokół Łańcut - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 85:80
11.11.2023MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Spójnia Stargard 98:106
11.11.2023Tauron GTK Gliwice - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 100:79
11.11.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - King Szczecin 79:90
11.11.2023Anwil Włocławek - Polski Cukier Start Lublin 100:71
11.11.2023Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Arriva Twarde Pierniki Toruń 83:79
11.11.2023 g. 17:30Trefl Sopot - Legia Warszawa 77:69
11.11.2023WKS Śląsk Wrocław - Dziki Warszawa 78:72
9. kolejka
18.11.2023Polski Cukier Start Lublin - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 98:88
18.11.2023Dziki Warszawa - King Szczecin 75:84
18.11.2023Arriva Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot 69:80
18.11.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 73:83
18.11.2023Tauron GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard 76:74
18.11.2023 g. 19:30Legia Warszawa - Sewertronics Sokół Łańcut 87:78
18.11.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 78:53
18.11.2023Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 103:102
10. kolejka
25.11.2023Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Trefl Sopot 72:92
25.11.2023Arriva Twarde Pierniki Toruń - Sewertronics Sokół Łańcut 81:69
25.11.2023 g. 17:30MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 86:103
25.11.2023Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Tauron GTK Gliwice 89:96
25.11.2023King Szczecin - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 82:86
25.11.2023WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 75:69
25.11.2023Anwil Włocławek - Dziki Warszawa 78:66
25.11.2023Polski Cukier Start Lublin - Enea Zastal BC Zielona Góra 91:95
11. kolejka
02.12.2023Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Enea Zastal BC Zielona Góra 86:81
02.12.2023Dziki Warszawa - Polski Cukier Start Lublin 86:71
01.12.2023 g. 17:30Legia Warszawa - Tauron GTK Gliwice 83:81
02.12.2023MKS Dąbrowa Górnicza - Arriva Twarde Pierniki Toruń 85:92
02.12.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 58:83
02.12.2023PGE Spójnia Stargard - King Szczecin 69:78
02.12.2023Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk Wrocław 108:51
02.12.2023Trefl Sopot - Sewertronics Sokół Łańcut 94:78
12. kolejka
09.12.2023Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Sewertronics Sokół Łańcut 115:118
09.12.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Polski Cukier Start Lublin 77:81
09.12.2023Arriva Twarde Pierniki Toruń - Tauron GTK Gliwice 104:83
09.12.2023Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 110:102
09.12.2023King Szczecin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 81:85
10.12.2023 g. 17:30Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 82:98
09.12.2023Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 78:69
09.12.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - Dziki Warszawa 91:97
13. kolejka
16.12.2023Trefl Sopot - Tauron GTK Gliwice 79:85
16.12.2023Sewertronics Sokół Łańcut - MKS Dąbrowa Górnicza 96:98
16.12.2023PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Start Lublin 86:81
16.12.2023Anwil Włocławek - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 97:86
16.12.2023 g. 15:30Legia Warszawa - King Szczecin 89:96
16.12.2023Dziki Warszawa - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 83:81
16.12.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Zastal BC Zielona Góra 73:69
16.12.2023Arriva Twarde Pierniki Toruń - WKS Śląsk Wrocław 78:75
14. kolejka
23.12.2023Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 82:104
23.12.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard 105:93
23.12.2023Polski Cukier Start Lublin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 78:100
23.12.2023Dziki Warszawa - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 83:96
23.12.2023Tauron GTK Gliwice - Sewertronics Sokół Łańcut 87:100
23.12.2023WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 66:87
23.12.2023King Szczecin - Arriva Twarde Pierniki Toruń 70:92
26.12.2023 g. 17:30Anwil Włocławek - Legia Warszawa 74:76
15. kolejka
30.12.2023 g. 17:30Legia Warszawa - Polski Cukier Start Lublin 75:92
30.12.2023PGE Spójnia Stargard - Dziki Warszawa 64:56
30.12.2023Sewertronics Sokół Łańcut - WKS Śląsk Wrocław 84:91
30.12.2023Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 67:84
30.12.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 87:92
30.12.2023MKS Dąbrowa Górnicza - Tauron GTK Gliwice 122:115
30.12.2023Arriva Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek 78:83
30.12.2023King Szczecin - Trefl Sopot 79:84
16. kolejka
03.01.2024 g. 19:00Enea Zastal BC Zielona Góra - Legia Warszawa 71:92
06.01.2024Arriva Twarde Pierniki Toruń - Polski Cukier Start Lublin 98:84
06.01.2024Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Tauron GTK Gliwice 100:87
06.01.2024Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Dziki Warszawa 68:75
06.01.2024WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 72:76
06.01.2024PGE Spójnia Stargard - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 77:65
06.01.2024Sewertronics Sokół Łańcut - King Szczecin 74:96
06.01.2024Trefl Sopot - Anwil Włocławek 76:71
17. kolejka
13.01.2024Enea Zastal BC Zielona Góra - Arriva Twarde Pierniki Toruń 89:110
13.01.2024Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 65:85
13.01.2024Tauron GTK Gliwice - WKS Śląsk Wrocław 86:87
13.01.2024 g. 17:30Dziki Warszawa - Legia Warszawa 96:86
13.01.2024Polski Cukier Start Lublin - Trefl Sopot
13.01.2024King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 86:106
13.01.2024PGE Spójnia Stargard - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 91:54
13.01.2024Anwil Włocławek - Sewertronics Sokół Łańcut 88:71
18. kolejka
21.01.2024Dziki Warszawa - Arriva Twarde Pierniki Toruń 78:56
21.01.2024Tauron GTK Gliwice - King Szczecin 79:105
21.01.2024Sewertronics Sokół Łańcut - Polski Cukier Start Lublin 78:88
21.01.2024Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław 78:117
21.01.2024MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 84:87
19.01.2024 g. 19:30Legia Warszawa - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 94:84
21.01.2024Trefl Sopot - Enea Zastal BC Zielona Góra 124:74
21.01.2024Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - PGE Spójnia Stargard 77:73
19. kolejka
27.01.2024Dziki Warszawa - Trefl Sopot 75:80
27.01.2024Enea Zastal BC Zielona Góra - Sewertronics Sokół Łańcut 86:84
27.01.2024Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 102:95
27.01.2024King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 89:84
27.01.2024Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arriva Twarde Pierniki Toruń 90:65
27.01.2024Anwil Włocławek - Tauron GTK Gliwice 96:73
28.01.2024 g. 15:30Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard 89:78
27.01.2024Polski Cukier Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 114:102
20. kolejka
03.02.2024Arriva Twarde Pierniki Toruń - PGE Spójnia Stargard 72:97
03.02.2024Sewertronics Sokół Łańcut - Dziki Warszawa 58:68
03.02.2024Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław
03.02.2024Tauron GTK Gliwice - Polski Cukier Start Lublin 83:86
03.02.2024Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Trefl Sopot 74:65
03.02.2024King Szczecin - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 91:73
04.02.2024 g. 17:30Legia Warszawa - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 88:96
03.02.2024Enea Zastal BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 91:104
21. kolejka
10.02.2024Dziki Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 82:76
10.02.2024Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard 88:70
11.02.2024 g. 15:30Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Legia Warszawa 104:102
10.02.2024Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Sewertronics Sokół Łańcut 92:90
10.02.2024Anwil Włocławek - King Szczecin 88:90
10.02.2024Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Arriva Twarde Pierniki Toruń 98:80
10.02.2024Enea Zastal BC Zielona Góra - Tauron GTK Gliwice 94:99
10.02.2024WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Start Lublin 97:95
22. kolejka
02.03.2024Enea Zastal BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław
02.03.2024MKS Dąbrowa Górnicza - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
02.03.2024Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Anwil Włocławek
02.03.2024PGE Spójnia Stargard - Sewertronics Sokół Łańcut
02.03.2024 g. 19:30Arriva Twarde Pierniki Toruń - Legia Warszawa
02.03.2024King Szczecin - Polski Cukier Start Lublin
02.03.2024Tauron GTK Gliwice - Dziki Warszawa
02.03.2024Trefl Sopot - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
23. kolejka
09.03.2024Arriva Twarde Pierniki Toruń - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
09.03.2024Polski Cukier Start Lublin - Anwil Włocławek
09.03.2024PGE Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza
09.03.2024 g. 17:30Legia Warszawa - Trefl Sopot
09.03.2024Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Sewertronics Sokół Łańcut
09.03.2024Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Tauron GTK Gliwice
09.03.2024Dziki Warszawa - WKS Śląsk Wrocław
09.03.2024King Szczecin - Enea Zastal BC Zielona Góra
24. kolejka
16.03.2024Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Polski Cukier Start Lublin
16.03.2024King Szczecin - Dziki Warszawa
16.03.2024WKS Śląsk Wrocław - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
16.03.2024PGE Spójnia Stargard - Tauron GTK Gliwice
16.03.2024MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
16.03.2024Trefl Sopot - Arriva Twarde Pierniki Toruń
17.03.2024 g. 17:30Sewertronics Sokół Łańcut - Legia Warszawa
16.03.2024Enea Zastal BC Zielona Góra - Anwil Włocławek
25. kolejka
23.03.2024Sewertronics Sokół Łańcut - Arriva Twarde Pierniki Toruń
23.03.2024Tauron GTK Gliwice - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
23.03.2024Enea Zastal BC Zielona Góra - Polski Cukier Start Lublin
22.03.2024 g. 17:30Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza
23.03.2024PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław
23.03.2024Dziki Warszawa - Anwil Włocławek
23.03.2024Trefl Sopot - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
23.03.2024Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - King Szczecin
26. kolejka
28.03.2024 g. 17:30Tauron GTK Gliwice - Legia Warszawa
30.03.2024Arriva Twarde Pierniki Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza
30.03.2024Polski Cukier Start Lublin - Dziki Warszawa
30.03.2024Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
30.03.2024Sewertronics Sokół Łańcut - Trefl Sopot
30.03.2024Enea Zastal BC Zielona Góra - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
30.03.2024King Szczecin - PGE Spójnia Stargard
30.03.2024WKS Śląsk Wrocław - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
27. kolejka
06.04.2024Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza
06.04.2024Dziki Warszawa - Enea Zastal BC Zielona Góra
06.04.2024Tauron GTK Gliwice - Arriva Twarde Pierniki Toruń
06.04.2024PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek
06.04.2024Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin
06.04.2024Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Polski Cukier Start Lublin
06.04.2024Sewertronics Sokół Łańcut - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
09.04.2024WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
28. kolejka
13.04.2024Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Dziki Warszawa
13.04.2024Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
13.04.2024WKS Śląsk Wrocław - Arriva Twarde Pierniki Toruń
13.04.2024Polski Cukier Start Lublin - PGE Spójnia Stargard
13.04.2024Tauron GTK Gliwice - Trefl Sopot
13.04.2024Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek
13.04.2024King Szczecin - Legia Warszawa
13.04.2024MKS Dąbrowa Górnicza - Sewertronics Sokół Łańcut
29. kolejka
20.04.2024Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Start Lublin
20.04.2024PGE Spójnia Stargard - Enea Zastal BC Zielona Góra
20.04.2024MKS Dąbrowa Górnicza - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
20.04.2024Legia Warszawa - Anwil Włocławek
20.04.2024Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Dziki Warszawa
20.04.2024Sewertronics Sokół Łańcut - Tauron GTK Gliwice
20.04.2024Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław
20.04.2024Arriva Twarde Pierniki Toruń - King Szczecin
30. kolejka
27.04.2024Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
27.04.2024Dziki Warszawa - PGE Spójnia Stargard
27.04.2024Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Enea Zastal BC Zielona Góra
27.04.2024Polski Cukier Start Lublin - Legia Warszawa
27.04.2024Anwil Włocławek - Arriva Twarde Pierniki Toruń
27.04.2024Trefl Sopot - King Szczecin
27.04.2024WKS Śląsk Wrocław - Sewertronics Sokół Łańcut
27.04.2024Tauron GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza
Tabela EBL
Drużyna Mecze Punkty
1.Anwil Włocławek1935
2.Trefl Sopot2034
3.Arged BM Stal Ostrów Wlkp.2134
4.King Szczecin2134
5.Dziki Warszawa2133
6.PGE Spójnia Stargard2132
pełna tabela
NAJBLIŻSZY MECZ
  • FIBA Europe Cup
    06.03.2024

    ?

    ?
  • Orlen Basket Liga
    09.03.2024

    ?

    ?
  • FIBA Europe Cup
    13.03.2024

    ?

    ?
  • Orlen Basket Liga
    17.03.2024

    ?

    ?
  • Orlen Basket Liga
    22.03.2024

    ?

    ?
  • Orlen Basket Liga
    28.03.2024

    ?

    ?
  • Orlen Basket Liga
    09.04.2024

    ?

    ?
  • Orlen Basket Liga
    13.04.2024

    ?

    ?
  • Orlen Basket Liga
    20.04.2024

    ?

    ?
  • Orlen Basket Liga
    27.04.2024

    ?

    ?
OSTATNI MECZ
  • Orlen Basket Liga
    22.09.2023

    90

    72
  • Basketball Champions League
    26.09.2023

    70

    59
  • Basketball Champions League
    28.09.2023

    66

    74
  • Orlen Basket Liga
    06.10.2023

    82

    80
  • Orlen Basket Liga
    11.10.2023

    61

    62
  • Orlen Basket Liga
    14.10.2023

    81

    87
  • FIBA Europe Cup
    18.10.2023

    85

    62
  • Orlen Basket Liga
    21.10.2023

    71

    53
  • FIBA Europe Cup
    25.10.2023

    77

    86
  • Orlen Basket Liga
    28.10.2023

    87

    67
  • FIBA Europe Cup
    01.11.2023

    90

    79
  • Orlen Basket Liga
    04.11.2023

    91

    84
  • FIBA Europe Cup
    08.11.2023

    85

    89
  • Orlen Basket Liga
    11.11.2023

    77

    69
  • FIBA Europe Cup
    15.11.2023

    74

    63
  • Orlen Basket Liga
    18.11.2023

    87

    78
  • FIBA Europe Cup
    22.11.2023

    93

    74
  • Orlen Basket Liga
    25.11.2023

    86

    103
  • Orlen Basket Liga
    01.12.2023

    83

    81
  • FIBA Europe Cup
    06.12.2023

    100

    90
  • Orlen Basket Liga
    10.12.2023

    82

    98
  • FIBA Europe Cup
    13.12.2023

    111

    72
  • Orlen Basket Liga
    16.12.2023

    89

    96
  • Orlen Basket Liga
    26.12.2023

    74

    76
  • Orlen Basket Liga
    30.12.2023

    75

    92
  • Orlen Basket Liga
    03.01.2024

    71

    92
  • FIBA Europe Cup
    10.01.2024

    93

    84
  • Orlen Basket Liga
    13.01.2024

    96

    86
  • Orlen Basket Liga
    19.01.2024

    94

    84
  • FIBA Europe Cup
    24.01.2024

    66

    77
  • Orlen Basket Liga
    28.01.2024

    89

    78
  • FIBA Europe Cup
    31.01.2024

    77

    101
  • Orlen Basket Liga
    04.02.2024

    88

    96
  • FIBA Europe Cup
    07.02.2024

    86

    99
  • Orlen Basket Liga
    11.02.2024

    104

    102
  • Pekao S.A. Puchar Polski
    15.02.2024

    112

    83
  • Pekao S.A. Puchar Polski
    17.02.2024

    96

    81
  • Pekao S.A. Puchar Polski
    18.02.2024

    94

    71
  • Energa Basket Liga
    07.10.2018

    67

    81

Sponsor Strategiczny
Partner strategiczny
Partner główny
Sponsor
Sponsor główny Akademii
Partner Tytularny drużyn II ligi, U19 i U17
Sponsor Strategiczny projektów młodzieżowych
Sponsor Strategiczny Programu Rozwoju Koszykarskich Talentów
Partner Wydarzeń
Partnerzy

Patrner techniczny
Partnerzy medialni


Adres

ul. Łazienkowska 3
00-449 Warszawa

Legia Warszawa Koszykówka